Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elvileg az emberi elme határta...

Elvileg az emberi elme határtalan, és képes olyanra, hogy pl. meditáció közben, ha akarsz, akkor elmehetsz lélekben más bolygókra, bejárhatod az egész univerzumot. Ezt hogyan lehetne kivitelezni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Szia. MI a gond? "elmehetsz lélekben más bolygókra,"

Most jövök a Vénuszról, szép, nyugodt ott minden.

2013. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Hát, igen a képzelőerő fantasztikus most voltam az antarktiszon britney spears-el és angelina jolie-val. megpakoltam mindkettőt. :DDD
2013. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ettől többet nem is vártam :D
2013. dec. 9. 11:55
 4/21 anonim ***** válasza:

Mivel ilyet nem nagyon tudunk kivitelezni, attól tartok nincs ilyen, vagy csak nagyon korlátozott mértékben. Mivel ha lenne ilyen és valóban valaki ellátogatna egy bolygóra, amely teszem azt értelmes lények által lakott, akkor könnyen lehet, hogy olyan hasznos információkkal szolgálhatna, ami révén megtalálhatnánk őket, vagy legalábbis célzott rádióadást küldhetnénk hozzájuk.


De szinte a közelmúltig még exobolygókról sem számolt be gy ilyen "vándor" sem. Nem tudnak olyat, amit a tudomány ne tudna, "képességeik" csak a tudomány fejlődésével fejlődnek.


Mondják meg pl.: van - e 9. (10.) bolygó a Naprendszerben? Nem tudják, de ha kiderül, hogy van, mindjárt lesz, aki lélekben már járt ott.


Ilyen tudással - ha lenne - meg lehetne gazdagodni, ilyen képességekkel háborúkat nyerni, végső soron világuralomra törhetne egy ezzel felvértezett ember.

2013. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

Elvileg az emberi elme határtalan, de gyakorlatban ott van a koponyacsont... :-D

Lélekben (képzeletben) bejárhatsz bármit, de ezek csak képzelgések. Ha szép színes a fantáziád, csodálatos dolgokat fogsz látni (elképzelni).

Ennek viszont nincs semmi köze a valósághoz.


Pedro

2013. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos csak az emberi hülyeség határtalan :( .
2013. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én is voltam már így kalandozni...de utána anyu mindig felébresztett h gyerünk te büdös kölke az állatok alól ganézni, meg előtte itt a kakaód és idd meg:)
2013. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

József Attila válasza:


Gyönyörűt láttam, édeset,

elképzeltem egy gyenge rózsát.

Elbámészkodtam s rám esett,

mint nagy darab kő, a valóság.


Ám ez a kő is képletes.

A legjobb, ha mindent kimondok.

Igy oktatnak ügyeletes

és tanulságos napi gondok.

2013. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amit az elme nagyon el akar hinni, azt el is hiszi, főleg ha közben eltávolodik a rációtól. Erről szól a jóslás, "vonzás", asztrológia, levitáció, túlvilági kapcsolat,... csupa olyan dolog, amit az ember ősidők óta nagyon szeretne elérni.
2013. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

ezt ősi mantrát kántáld magadban kitartóan, és amikor kezd kinyílni a tér, akkor engedd el:


"Csiribiri csiribiri zabszalma -

négy csillag közt alszom ma."

2013. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!