Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges-e az időutazás?

Lehetséges-e az időutazás?

Figyelt kérdés
Az időben visszafelé utazás állítóg paradoxonokhoz vezethet más elméletek szerint, ha visszafelé menénk a múltba egy párhuzamos világba érkeznénk, ami ugyanolyan mint a Mi valoságunk csak teljesen függetlenül attól. De, ha előre mennék az időben az állítások szerint a múltat nem lehet megváltoztatni. De mi a helyezett a jövővel?
2014. jan. 3. 09:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
16%
Lehet. Elmondjam? Ne? Hát akkor nem mondom!
2014. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Amikor észosztás volt te szabadságon voltál! egy másik fórumról kicsaptak volna az ilyen megnyilvánulásért, ha nem érdekel a téma ne szólj hozzá ilyen egyszerű. nem vagyok vevő a poénra vagy nem is tudom, hogy minek nevezem.
2014. jan. 3. 10:17
 3/43 anonim ***** válasza:
80%
folyamatosan utazol a jovobe, naponta 24 oranyit. mivel visszajonni nem tudsz (ugye az onnan nezve a mult), pontosan ott vagy, ahol a part szakad. ha ugy akarsz utazni, hogy szamodra ne teljen el ido, hibernaltatod magad vagy elutazol egy relativisztikus sebessegu raketaval es visszajossz.
2014. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Én szólni fogok a moderátoroknak, hogy akik nem válaszolnak egy kérdésre vagy kamu kérdéseket tesznek fel azokat töröljék innen és akkor talán normális kérdések és válaszok érkeznek majd. vicces, ami itt folyik mindegyik kategóriában ezzel találkozom.
2014. jan. 3. 10:26
 5/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt te raktad az ezotéria témakörbe?
2014. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
55%
Anno a fizika tanárom mondta hogy lehetséges, de csak előre fele. Vissza fele nem lehet az ok-okozat miatt. Előre meg úgy lehet hogy nagy sebességgel mozogsz(közel a fényével), és ez által te lelassulsz vagy mi.
2014. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 haemorgen válasza:
Szerintem igen, de ahhoz tökéletesen meg kellene érteni az időt, és az elején valószínűleg kockázatos lenne.
2014. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
23%

A múltba lehetne utazni, mert az már megtörtént, visszamehetnél oda. Csak amint visszaértél létrehoznál egy új idősíkot. És ha valamit megváltoztatnál, akkor az abban az idősíkban változna, de itt nem.

A jövő meg még nem történt meg, oda nem utazhatsz.

2014. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel kár is foglalkozni, mert egyelőre nem is tudjuk pontosan definiálni az időt.
2014. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
Az univerzum más pontjain másképp telik az idő, de olyan pontja nincs, ahol visszafele halad. Egy bizonyos sebességnél pedig elvileg megállhat az idő. Azt nem tudom, hogy ezt túllépve visszafordul e. Nem hiszem. De ez megintcsak egy paradox elmélet. Ha az idő lelassul, elvileg te is, tehát nincs meg a sebességed a dologhoz. Mondjuk én nem nagyon olvasgattam a témában. :D Ha lehetséges is, az emberek nem lesznek rá képesek.
2014. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!