Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ugy érzem néha mintha valaki...

Mona1991 kérdése:

Ugy érzem néha mintha valaki lenne itt. Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet az oka ezért leirom itt hátha vki tud magyarázatot adni..azzal kezdődőtt h ügyebár este volt a kisfiam most 5honapos és lefektettük aludni anyummal...azt mondtam neki hogy. Bekapcsolom a bébiört h lemehetünk addig..azt 1x csak megszolalt 1női hang elkezdett vmit beszélni..anyum is halotta azt felment megnézni tv minden levolt kapcsolva..anyum bement a szobába nem volt semmi azt elindult a lépcsön azt megint de ekkor a kisfiam már sikitott..és nem tom hányszor lett igy eljátszva anyum bent volt semmi mikor a fiam 1dül maradt sikitás azt mondtam h kiváncsiságbol vigyük le magunkal utánna nem volt már semmi...azt etettük is már akkor ha fent volt..xd..azt hirtelen kajálás közbe ugrott 1et azt elkezd sirni de nagyon...másnap pedig a fiammal 2en voltunk a házba beleraktam a magátol hintáztato kis székébe ami zenél is ha be van az is kapcsolva azt pár percre kimentem és azt hallom hogy zenél a hinta és csak 2számot játszott le azt mondom magamba hogy be se kapcsoltam hogy zenéljen..ekkor is nagy sirás bemegyek azt nézem le van kapcsolva akor hogy zenélt?nem tom de sokszor fura érzéseim vannak..
2014. jan. 18. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát erről kapásból a Paranormal activity jutott eszembe!

Megpróbál6nád bekamerázni a szobát és úgy otthagyni a babát (tudom, elég hülye ötlet így egyedül hagyni) de egy próbát megér

2014. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég sürün van ez meg ha alszik is vmikor mindig megriad vmitöl azt sir...meg este is sokszor olyan mintha nézne valamit ..a csillárt is sokszor nézni mereven azt ha elakarom forditani akkor a fejét forgatja vissza..mikor naon álmos is elkezd naon sirni is mintha vmitöl naon nyugtalan lenne..nem tudom sokszor hogy mit nézhet ennyire mereven..csillárt is ha felvan ha levan kapcsolva ugyis nézni..de szerencsére nem minden naposan nézegeti..
2014. jan. 18. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg szerezz vmi állatot pl. kutyát, ők jobban érzik az ilyesmit!
2014. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van 1kutyám mopsz..:-)...elöfordul hogy elkezd ugatni..vmikor fut az ajtohoz ugatva mert azt hiszi van ott valaki és ki kell nyitni neki az ajtot hogy nincs ott semmi..utánna abba hagyja..meg mikor fexik a párnáján akkor is néha elöfordul hogy elkezd ugatni
2014. jan. 19. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Szellem van a házatokba, amit a fiú azért lát mert még elég fiatal hozzá. Mivel zaklatja, érdemes lenne eltávolítani szakemberrel.
2014. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ez követheti is vagy valami?meg kinövi majd gondolom
2014. jan. 19. 00:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet elástak valakit a szobád alatt egykor.
2014. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Alattam a nappali van bocsi..de az ilyen gyökerek kiméljenek ..köszi
2014. jan. 20. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Én tértisztítást javasolnék, lehet, hogy van ott egy emberi szellem, vagy valami lény. Halkan fel kell olvasni. Remélem tudtam segíteni. :)


Szíriuszi merkaba: tértisztítás


[link]

2014. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy minden baba 3 hónapos koráig látja a "szellemeket" akik itt ragadtak. És vannak köztük akik védik őket, s vannak a rosszak akik iesztegetik őket. Majd idővel nem fogja őket látni.
2014. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!