Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az űrlények létezése kizárja...

Az űrlények létezése kizárja a szellemek létezését vagy a szellemek létezése kizárja az űrlények létezését?

Figyelt kérdés
Azon kezdtem el gondolkozni ha vannak űrlények akkor nem igaz szinte semmi a különböző vallásokból hisz akkor ezáltal mindenre magyarázatot kapnánk ... de ha létezik a szellem világ , a természetfeletti lények akkor az meg az űrlényeket zárja ki nem ?
2014. febr. 7. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért zárná ki? Attól, hogy nem mi vagyunk az egyetlen emberi lény ebben a hatalams univerzumban, még létezhet a szellemvilág.
2014. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást, nincsenek szoros összefüggésben. Létezhetnek egymástól teljesen függetlenül. A vallások esetében lehet, hogy az egyik vallás alapjait szellemek, a másikét űrlények rakták le, sőt, olyan vallás is lehet, ahol a kettőt "összemosták", és egyes tételek, események szellemektől, egyesek meg űrlényektől származnak. A természetfeletti lények némelyike is lehet földi eredetű, ezen belül evilági vagy szellemvilági eredetű, és lehet olyan is, amelyik földönkívüli eredetű. Az én univerzumomban megfér mindegyik. Persze ez szubjektív vélemény.
2014. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért zárnák ki egymást? Mimdkettő ugyanúgy létezik az emberek fantáziájában.
2014. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as:

én is szkeptikus vagyok, viszont az űrlényekkel óvatosan kell bánni. Odáig rendben van, hogy nem kell elhinni a kamusztorikat, vagyis amiket ide írkálnak, de a tudomány nem zárja ki a jelenlétüket. Igaz, idáig, még nem találták meg a nyomát (a földönkívüli értelmes életformának).

2014. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Valószínűleg hirtelen megváltozna a hozzáállásom, ha látnék az égen egy kivehetően idegen űrhajót, vagy átsétálna a falon egy kis ufonauta és a frászt hozná rám.

Meglehet, hogy léteznek és itt ideértek.

Vagy léteznek, de nincsenek itt és soha nem tudnak majd eljönni, vagy akár csak kapcsolatba lépni velünk.

Lehet, hogy mi vagyunk az elsők a környéken és még csak eztán várható a nagy találkozás.

Az a kevés valódi felvétel is bizonyíthatja egy másik naprendszerből idelátogatókat, vagy csak a földi, titkos kísérleti járműveket.

2014. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Időtlen idők óta keringenek rémhírek a szellemekről az ufókról a jetikről lochnesi szörnyről de ha jobban belegondolunk rájövünk, hogy ez mind az emberi fantázia kitalációja az emberi agyban született meg és csak az emberi agyban is léteznek
2014. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem lennék ennyire biztos abban, hogy ez csak emberi fantázia. Egyikre sincs bizonyíték, sem arra, hogy nincsenek, sem arra, hogy léteznek.
2014. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es: bizonyítani, csak azt lehet, ami létezik.
2014. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugalom mindenre fény derül ,csak a vakok nem látják...

Nem mi teremtettük meg az Istent hanem ő teremtett meg minket.A civilizáció kicsiny részét tártuk csak fel.De annak is egy részét segéd eszközökkel....

2014. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyik sem zárja ki a másikat... A mikulás is létezik meg sellők is
2014. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!