Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Engem mindig is vonzott a...

Engem mindig is vonzott a misztikum, a vámpírok világa, de miközben csak reménykedtem benne, egyre valószínűbbnek tűnt. Ti mit tudtok róluk? Szerintetek léteznek? Létezik olyas valaki aki VÁMPÍR? Ha akarsz írhatsz üzit

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem léteznek sajnos, igazából a vérszívó denevérekből alakult ki a legendájuk még réges rég. A vérszívó denevérek este berepültek az ablakon, sebet ejtettek az emberek nyakán, szívtak egy kis vért, aztán kirepültek. Innen jöttek a vámpírok, akik este az éj leple alatt kiszívják az emberek vérét, akik legtöbbször észre sem veszik úgyszintén. Ennyi az egész, ebből nőtte ki magát az egész vámpíros dolog, sok monda meg mese. Rengetegen meg ezeknek szentelik az életüket.
2014. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te egy potenciális Ezo Tv néző vagy, aki minden kakira rá tud tapadni, ha azt elég színesen és "misztikusan" adják elő. Hány éves vagy? Megbeszélhetnéd a szüleiddel a dolgokat, hogy hogyan is vannak, na és persze azt, hogy a képernyő melyik oldalán van a valóság...
2014. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Laylah ***** válasza:
"de miközben csak reménykedtem benne, egyre valószínűbbnek tűnt" <- ez a lényeg, az agykontroll alapja. Addig-meddig játszol a gondolattal, hogy végül valóságnak hiszed.
2014. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Leszámítva az az apróságot, hogy amit a Silva féle agykontroll technikákkal jellemzően programoznak maguknak a módszer alkalmazói (gyógyulás, harmónikusabb emberi kapcsolatok, boldog párkapcsolat, jobb munkahely, egy ingatlan eladása jó áron stb.), annak a megvalósulására reális esély van.


Olyannal már találkoztam, aki addig vizualizálta a saját gyógyulását, amíg az orvostudomány által gyógyíthatatlannak és visszafordíthatatlannak tartott sclerosis multiplexből súlyos stádiumából teljesen tünetmentessé vált.


Olyannal még nem, aki vámpírokkal találkozott volna, mert hitt bennük.


De lehet persze, hogy pusztán azért, mert én nem hiszek a létezésükben.

2014. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb annyira léteznek mint a farkasemberek....semennyire!
2014. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mióta van netem és olyan kütyüm amin van wifi, már a koporsómban is tudok nappal gyakori kérdéseket olvasni.
2014. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyest annyiban kijavítanám, hogy vérszívódenevérek csak Dél- és Közép Amerikában élnek, az európai vámpírlegendák másféle tévhiteken alapulnak (elég sokfélén, érdemes utánaolvasni).


Kérdező: miért reménykedsz benne, hogy léteznek vámpírok, és egyáltalán milyen vámpírok? Rengeteg vámpír-szerű kreatúra létezett számos kultúra folklórjában, elég nagy különbségekkel, de a többségükben kifejezetten visszataszító, undorító förtelmekként jelennek meg (volt olyan vámpír is, ami trágyát evett...), semmi közük nem volt az irodalom, majd később a filmek által - egyre jobban - romanticizált "vonzó" vagy "varázslatos" (vagy mostanság egyre inkább sziruposan nyálas) vámpírképhez.

Még a populáris kultúrában is baromi sokféle "vámpír" létezik, melyik "típus" létezésében reménykedsz?


Nem léteznek vámpírok. Beteg emberek vannak, akik vámpírnak képzelik magukat, pl. sorozatgyilkosok között akadtak ilyen téveszmések (a vérivásuk sokszor kannibalizmussal is társult). Meg vannak ártatlanabb nyomoronc mentális esetek, akik - gondolom, hogy különösebbnek érezzék magukat - vámpírnak hiszik magukat, holott általában csak egyszerű szánalmas tinik, némi vér-fetisizálással (vagy még azzal se...).


Bocs, hogy ismeretlenül ítélkezek, de szerintem csak bizonyos vámpíros könyvek/filmek iránt rajongó fiatal vagy aki belelovalja magát egy ábrándképbe...

2014. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vámpírnaplók6269 ***** válasza:
ez egy betegség.
2015. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!