Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet hogy mindezek a háta...

Lehet hogy mindezek a háta mögött valami negatív erő van? Lehet hogy átok?

Figyelt kérdés

Esküszöm, totál kivagyok. Itt vagyok, fiatalon, 19 évesen és az utóbbi időben szó szerint semmi nem jön össze, holott a motiváció megvan. Szeretnék pár példát sorolni : pl a mai napon a sofőrsuli vizsgám sem sikerült, azelőtt egy párkapcsolati dolog sem jött össze (holott nekem más jött le), totál szerencsétlennek érzem magam ezek miatt, holott megvan a kelő bizalom. A Titok című film/könyv szerint is a pozitív gondolkodás segít, a vonzás, de ezek után még hidjek benne? Már a józan érvek sem segítenek, se a pozitív gondolkodás. Én már nagyon abban gondolkozok, hogy valami negatív erő vesz körül, ami gátol a sikereim elérésében. (bár lehet butaság, sőt sokan annak fogjátok tartani, de mi másra gondoljak akkor?) Készülök, szorgalmasan tanulok és semmi sem sikerül.

Csillagjegy probléma, vagy a Hold állása vagy mi a csudáért?



2014. ápr. 22. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ajánlom, hogy mihamarabb fordulj egy pszichológushoz nem vagy elátkozva csak paranoiás. :-D

Agent J

2014. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem zártam ki azt sem hogy a baj valahol ide bennt van elásva, de sajnos nem állunk/állok úgy anyagilag hogy pakk, azonnal pszihó dokihoz fordulok.
2014. ápr. 22. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyógyulás érdekében olykor olykor pénzt kell áldozni mert az egészség a legfontosabb.
2014. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beveszel egy hashajtót és minden összejön
2014. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Laylah ***** válasza:
Több energiabefektetés.
2014. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azaz?
2014. ápr. 22. 13:16
 7/8 Laylah ***** válasza:
Tegyél érte többet. Pl. több tanulás.
2014. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,h még több energia befektetés. Én hiszek ebben,hogy nem úgy állnak a bolygók(eddig nem hittem,de amikor megnéztem egy számomra hiteles asztrológiai oldalt,ott azt írták,h 2 éve úgy állnak a bolygók,h kb semmi nem jön össze. ) de ha!! annál is nagyobb energiát teszel bele,összejöhet! Ezt tapasztalatból írom! Higyj magadban.
2014. ápr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!