Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik átéltek alvásparalízist...

Akik átéltek alvásparalízist azoktól kérdeznék?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy PONTOSAN mi történt?

Közben láttatok-e alakokat, esetleg fényeket vagy bármit??

Vagy csak sima bénulás volt-e.

Azért kellene a pontosság, mert statisztikába kellene!

Köszi!



2014. máj. 15. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én jelentkeznék interjúalanynak, de keress meg priviben.
2014. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Majd írok később.

Persze nem kell semmi személyes adat vagy ilyesmi, csak egy életkor és a sztori.

Légyszi többiek is írjanak már ide!

2014. máj. 15. 17:54
 3/13 anonim válasza:

Szívesen segítenék, de nem tudom biztosan állítani, hogy velem ez történt, mert elég sok év eltelt azóta. Valami olyasmire emlékszem, hogy egy nő áll az ágyam mellett és megfogja a jobb bokám, rettegek és nem tudok mozdulni. Aztán "felébredek" és még mindig éreztem a szorítást.

23/L

2014. máj. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Kérdezz :-D nekem már volt töbször is :-P
2014. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmi, az tortent, szo szerint. Borzaszto. Nem tudsz mozdulni, nem latsz, nem hallassz de tudatodnal vagy.


Nekem az autogen trening segitett, azota tudom kontrollalni az almaimat is. Eleg orulten hangzik de igy van.

2014. máj. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
nekem olyan volt hogy egy vöröses tarka macska furán nyávogott és kilehetett venni normális szavakat is és én pont guggol pózba hajoltam le hozzá és amúgy nyávogott és féli meddig értettem is közbe lebénultam és nem tudtam beszélni fel is ébredtem teljesen nyitott szájal és nem tudtam mozdulni de a szám az nagyon ki volt nyitva olyan mintha sikítottam volna. (álmodtam a macskás dolgot és azután ébredtem fel).
2014. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
macskás! 146L voltam:D
2014. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
14/L
2014. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem is vannak, olyankor nem tudok megmoccanni, csak nagy erőfeszítések árán, és ha az megvan, már ébren is vagyok, de a mozgás még várat magára egy kicsit. Én általában zuhanok olyankor, nem látok semmit, csak érzem. De volt már olyan éberálmom, hogy valaki rám akart támadni, én meg nem tudtam hangot kiadni, és olyan is volt, hogy egy koszos, fehér csempékkel kirakott helyre „hallucináltam magam”, ahol folyton vízcsöpögést hallottam. Ezeken kívül volt már pár, de azokra már nem emlékszem, most már nem álmodok a zuhanásos történeten kívül semmi szörnyűséget szerencsére. Egyedül a zuhanásos történet a visszatérő. Ezek a jelenségek nálam ma már csak pár másodpercesek, de mikor kisebb voltam, eltartottak akár több percig is. (Az egyik kiskori barátnőm anyukája mondta, akivel egyszer együtt utaztunk vonaton. Az ember egy zögyögő járműn nyilván még álmában is tartogatja magát, hogy ne csapódjon neki mindennek. Na, hát én pont ezt nem tettem. A barátnőm anyukája szerint olyan 3 percig talán ha eltartott.)

Nem tudom, hogy ez is olyan állapot e, mint amire Te gondolsz, de remélem, hogy tudtam segíteni.:)

2014. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erős zúgást hallok a fejemben (és mintha a szívverésemet is hallanám felerősítve), illetve érzem, hogy valaki van még a szobámban. De ha kinyitom a szemem, nem látok senkit.
2014. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!