Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik a transzcendens meditáció...

Mik a transzcendens meditáció veszélyei?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez okkult technika, ami által sebezhetőbbé válik az ember gonosz szellemek számára. Én nem javaslok semmi ilyesmit, persze mindenki azt csinál amit akar.
2014. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is erről hallottam, de ki tudod fejteni részletesebben? Én tavaly ilyenkor megpróbálkoztam vele, de mindig fejfájást kaptam.
2014. jún. 22. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Az emberi tudat, elme a természetes állapotban védelmet nyújt a gonosz szellemek behatolása ellen. Namost a tm során olyan tudatállapotba kerül az ember, aminél ez a védelem csökken, vagy megszűnik. Értelemszerűen az ilyen állapot kerülendő. Ugye önfejlesztő technikaként meg egyéb ígéretekkel teszik vonzóvá, de ez a célja.

Ugyanez vonatkozik az összes keleti vallásra és technikára.

Ezek által a technikák által a démonok jelentősen nagyobb szerephez jutnak.

2014. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van olyan meditációfajta, ami nem veszélyes?
2014. jún. 22. 09:43
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
A meditáció szó alapjelentése az elmélkedés. Ez ugye egy alapvető eszköz, pl én is, mondok egy egyszerű példát, tervezek egy hegesztőtrafót, akkor elmélkedek rajta, elképzelem, összehangolom a dolgokat, stb. Ez jó dolog, így alkot az ember. A tm-mel az a baj, hogy a mindenható, teremtő Istent megkerülve ad természetfeletti dimenziót az elmélkedésnek. Ez egyenes út a gonosz szellemekhez. Tehát szerintem az a jó elmélkedés, amikor az ember nem nyit a természetfelettire (legalábbis Isten nélkül semmiképpen), és nem változik meg a tudatállapota. Igen, tudom, így ebben nincs semmi extra, csak az a baj, hogy ezen a területen az extrának nagy ára van. Olyan ez, mint amikor alvilági köröktől szerzel be egy nagyértékű dolgot. Utána már képben leszel, nem fognak elfelejteni.
2014. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Semmilyen veszélye nincs! Ne dőlj be a sok idiótaságnak, hogy gonosz szellem. Szellemek nem jönnek ilyen könnyen.


Ja és wikipédián sem ír egy szót ilyenről, tehát egyáltalán nem veszélyes.

2014. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Szellemek meg nem léteznek...

Legalábbis a mi dimenziónkban nem.

2014. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden fajta meditacio veszelyes! Ezt sajat tapasztalatbol tudom!Megnyitod magad a sotet okdalnak es a demonoknak akik majd csak akkor fognak tamadni ha elfordulsz ettol az egesztol! addig amig benne vagy addig haver vagy a szamukra, vagy inkabb egy eszkoz a tervukhoz!
2016. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!