Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Bermuda háromszögben egy...

A Bermuda háromszögben egy ősi dimenziókapu van?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam a Bermuda háromszögről és meglepő elméletre jutottam, nevezetesen egy ősi dimenziókapu van az óceán alatt ami elromlott, azaz szétlőtték az idegenek a legutóbbi i.e 6000-ben lezajlott kozmukis háborúban


Ez az egyetlen reális magyarázat ami megoldása lehet az 40 évvel előkerülésük előtti hajók, repülőgépek eltűnésére.


Olvasátok : [link]


Melyik elmélet helyes és hogy magyarázod a töbi esetet evvel?



2014. júl. 10. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Argumentum ad ignorantiam, azaz tudatlanság mint érv. Nem tudom megmagyarázni, tehát biztosan Isten/UFO-k/mágia/dimenziókapu/stb. csinálta...

Amúgy a Bermuda háromszögben nem tűnik el több hajó átlagosan, mint más hasonlóan forgalmas helyen, csak minden esetet felfújnak. Meg minden olyan esetet, mikor egy hajó késik, egy hajó valahol a Bermuda háromszögtől száz kilométerre tűnik el, stb.:


"Lawrence David Kusche következtetései

A hajók és repülőgépek eltűnése a térségben arányaiban semmivel sem nagyobb, mint a világon máshol;

A területen évente több viharszezon van, az eltűnések legtöbbször ezekkel kapcsolatosak, sem rejtély és titokzatosság, sem aránytalanság nincs benne;

A felületes „kutatás” a számokat eltúlozza:

Több hajó épp csak késett néhány napot, de eltűnéséről számoltak be;

Az eltűnések egy része egyáltalán nem igazolható;

Az eltűnések nagy része nem a Bermuda-háromszögbe tehető;

A Bermuda-háromszög rejtélye mesterségesen gerjesztett, tudatosan életben tartott, szenzációhajhász legenda."


forrás: wikipedia, amit te is megnézhettél volna, ha ténylegesen a megoldás érdekelne.

[link]

2014. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

"Ez az egyetlen reális magyarázat"


Hát szerintem több is van. :D

2014. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Nőiportál.hu, közvetlenül a "Pasiszemmel" rovat mellett.


Minden más érv megsemmisül.

2014. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, alapvetően dimenziókapuról lehet szó véleményem szerint is. Amit írok, abban lehet hinni, meg nem hinni, de én azt tartom a valószínűnek, hogy ez a dolog még Atlantisz idejére vezethető vissza. Ebben a térségben az óceán fenekén lehetséges, hogy nagy kristályok vannak, mert Atlantiszon jelentős szerepük volt a kristályoknak, de amikor elsüllyedt, akkor ezek is a viz fenekére kerültek. Atlantisz elnyúlt, kiterjedt egészen addig a térségig, amíg felszínen volt.

Állítólag a kristályokból valamilyen irányíthatatlan erőtér sugárzik, úgynevezett mer-ka-ba erőtér, amely dimenziókapuként működik, és ez okozza a rejtélyes eltűnéseket.

Viszont azt nem tudom, hogy az azóta eltelt évezredekben volt-e valamilyen háború, ami erre a térségre hatással volt.

2014. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez magyarázná az eltűnéseket, a ködöt, a fortyogó óceánt
2014. szept. 16. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Elmagyaráznád hogy mi a fszom az a dimenzió kapu????


:DDDDDDD És hogy miért csak egy dimenziókapun keresztül tűnhetnek el repülők és hajók a nyílt óceánon?

2014. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

A 4-es vagyok. Hát, nem könnyű erre válaszolni, de megpróbálom körülírni valahogyan. A dimenziókapu az egy olyan tér, vagy valamiféle hely lehet itt a fizikai világban, amelyen keresztül át lehet kerülni az érzékfeletti létsíkokra. Ez persze feltételez olyan fajta nyitottságot, hogy valaki elfogadja azt, hogy nemcsak ez a fizikai valóság, világ létezik.

Maga a folyamat azért tűnik hihetetlennek, mert itt fizikailag is eltűntek gépek és emberek, és már nem is kerültek vissza, ha jól tudom.

Nyilvánvaló, hogy nem csak ilyen rendkívüli, rejtélyes, misztikus formában lehet eltűnni, hanem más, úgymond normális módokon is. De itt az a furcsa, hogy ebben a térségben az eltűnések nyom nélkül történtek. Ha ez nem így lett volna, akkor nem ment volna híre ennek az egésznek, és nem is lenne ez a térség így körülhatárolva.

2014. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

4-es jól írta le a lényeget, annyival egészíteném még ki, hogy nem csupán kristályokról van szó, hanem egy kristálypiramisról, amit Atlantisz hanyatló érájában építettek a negatív szándékú erők.


Talán megpróbáltak magasabb dimenziókba jutni, ám a tudásuk már hiányos volt, így a piramis aktiválásával egy rosszul működő merkaba mezőt tudtak csak generálni. A rendszer végül önvezérlővé vált, a negatív energiák pedig utóbb a kontinens elsüllyedését okozták.


A kristálypiramis ciklikusan lép csak működésbe, ezzel okozva olyan anomáliákat, amelyek a repülőgépek és hajók elsüllyedéséhez/eltűnéséhez vezetnek ebben a térségben.

2019. nov. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!