Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol a téridő 5 forrása?...

Hol a téridő 5 forrása? Hogyan kell elképzelni, hogy a téridő 5 forrásból áll?

Figyelt kérdés

Hol van az 5 forrása a téridőnek (univerzumunknek) ? Minden az univerzumunkban ebből az 5 forrásból jött elő? Mi áramlik ki belőlük ? Az egész téridőnknek 5 forrása van vagy ez egységenként érvényes ?


Honnan jön ki az ami a forrásokból ki jön?

Vágó István a TV műsorban Kisfaludy György mérnökkel beszélget erről 14:40-nél mondja ezt a mérnök, de nem magyarázza el. A mérnök úr, gravitációs távcsövet épített és számos kutatást vezetett valamint szabadidejében az időfizikát kutatja. https://www.youtube.com/watch?v=a1X0wCgwLNE


Én nem értem ezeket a téridő 5-ös forrás dolgokat. Semmit sem találtam neten. [link] valaki? Mekkorák az 5 források ? milyen távol vannak egymástól?



2014. dec. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
72%

Pályázni fogok jövőre Orbán helyére, és ha megnyerem, akkor veszek egy gyárat, ahol pofozógépeket fogok gyártatni. Ez ilyen monitor szélére csiptethetős gumi kézforma lesz, és ha a számitógép előtt ülő rosszat csinál, akkor ez a szerkezet Durr!! lekever neki egy nagy taslit. Ha ez is meglesz, akkor pedig az első intézkedésem lesz, hogy fővesztés terhe mellett kötelezővé tetetem minden háztartásban, minden számitógépen a használatát. Valamint minden ilyen pofozógépből egy szál drót fog jönni az elnöki rezidenciámba.

Ezek után, ha ezt, vagy bármelyik Egelys vagy Kisfaludys kérdést meglátom még egyszer kiemelve, mosolyogva fogom megnyomni az illető pofozógépének gombját :)

2021. márc. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én egy időfizikus vagyok, ha küldesz a számlaszámomra 100 ezer forintot, akkor megválaszolom. 😉
2021. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
69%
Én tízmillióért mindennap imádkozni fogok az Úrhoz, hogy teremtse meg az idöfizikát.
2021. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
72%
Az első forrás: Stephen Hawking elméje. Második forrás: Kisfauldy György végbélnyílása. A másik hármat még nem ismerjük.
2021. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
36%
Akárhogy elképzelheted, szabadon választott, ahogy neked leginkább tetszik.
2021. ápr. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 A kérdező kommentje:
Lehetne kérni esetleg értelmes válaszokat is?
2021. ápr. 12. 16:07
 47/79 anonim ***** válasza:
86%

Amint lesz értelmes kérdés, természetesen igen.

Vagy van még egy opció: írd le, hogy milyen válaszokat szeretnél, mi leírjuk neked válaszként, és akkor mindenki boldog lesz. Te azért, mert neked tetsző válaszokat fogsz kapni, mi meg azért, mert nem kell többször kiemelned ezt a kérdést.

Na, áll az alku?

2021. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
84%
Kaptál értelmes válaszokat kérdező. Az hogy te ezeket nem akarod elfogadni (még így 7 év után sem) az nem a mi hibánk. Ha csak a saját gondolataidat akarod visszahallani, akkor ez nem a te kategóriád.
2021. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
88%
Hülyeségre hülye választ!
2021. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
61%

Akkor csak itt csak most csak neked:


az 5 forrás:


1: x tengely

2: y tengely

3: z tengely

4: idö

5: szellemvilág

2021. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!