Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Démonok és angyalok, kívül...

Bandi6891 kérdése:

Démonok és angyalok, kívül keresi őket mindenki, miközben lehet magunkba kellene nézni?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött a dolog hogy az egészségházból hazafelé találkoztam a szembe szomszéd fiával,Pszichiátriára jár mert úgy érzi nem érti senki hogy mit beszél,mintha megszállna sok embert valami rosszindulatú lény.Azt is mondta még hogy a Franciaországi áldozatokat szedő vallás fanatikusok óriási hibát követtek el,azért mert Istenükért és a prófétáért képesek ölni,szerinte pont ezekért nem szabadna,lehet ölni a pénzért,hatalomért,elvekért,de mégis olyan eszmékért ölnek,ahol vallási személyek ezt soha nem kérték,kötelezték erre a híveiket.

Démonokról beszélt akik megszállják az embereket.


Szerintem az a legvalószínűbb hogy az emberben magában keverednek úgymond,angyalian jó és démonian rossz tulajdonságok,az élet pedig a legkülönbözőbb variációkban szórta szét őket közöttünk,valaki olyan jó hogy népek,nemzetek képesek követni és kedvelni.Vannak olyan pusztító viselkedéssel megáldottak akik érzelem mentessen átgázolnak mindenen(életellenes cselekvések),semmi sem szent nekik csak a hatalom,és az ő látásmódjuk az egyedüli igaz,mindenki más csak egy porszem.


Egyébként érdekes mert érdekel a téma és az ehhez fűződő egyéb más természetfeletti,spirituális téma.Ma is az utamba hozta ezt az eseményt mintha szándékosan azt akarná valaki hogy törődjek velük azon felül amit én kivadászok magamnak ezzel foglalkozó oldalakról,műsorokból,videókból.

De engem kettősség jellemez,próbálok középen maradni,a józan ész és az ismeretlen között.Talán ez a jó stratégia közelebb kerülni az igazsághoz.


2015. jan. 15. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Démon bele tud bújni az emberbe. Több is.
2015. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szerintem az a legvalószínűbb hogy az emberben magában keverednek úgymond,angyalian jó és démonian rossz tulajdonságok"


Jól látod. Kívül egyik sem létezik, nem tud megszállni senkit.

2015. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Firedoom ***** válasza:

A vallás erőszakos terjesztése. Ilyen is létezik. Az egesz azert jott létre mert Mohamed kitalálta, hogy összefogja a törzseket es megtámadja Európát.

Angyalian jo es demonian rosz tulajdonsagok? Egy biztos: Senkitől nem lehet eldönteni, hogy jo vagy rosz. Azon egyszeru teny miatt, hogy az ember szerint a salyat tettei a salyat értékrendje es gondolkodásmódja szerint történnek. (Egyszeruen nem tudom elmagyarázni, de ha erdekel akkor nezd meg a Code Geass vagy Guilty Crown animeket. A felallasuk egyszeru: Az ember hatalomhoz jut, azt teszi ami számára elfogadható es helyes, de ezert elveszíti a szeretteit es a vegen mindenki elhagyja.)

Angyal vagy Démon nem száll meg senkit. Ha mar itt tartunk akkor el is lehetne rugaszkodni az alapoktól: A Démon lehet jo is, de az Angyal is lehet rossz.

2015. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!