Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek csak paranoiás...

Szerintetek csak paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

A történet hosszú.Míg régebben mikor eldöntöttem hogy Egerbe szeretnék tovább tanulni akkor tájt kezdödtek.Ami annyiban merült ki hogy éjszakànként lépéseket,recsegéseket hallottam.Aztán egyszer ugyan ez történt csak a kilincs is negmozdult.Reggel a nagymamám azt mondta ,képzelődtem.El is hittem.Aztán ahogy telt mult az idő ezek megmaradtak sőt ez talán bután hangzik de olyan érzésem lett mintha figyelnének.Tudjátok ott volt az a megmagyarázhatatlan nyugtalanitó érzés.Ezek utàn voltunk nyilt napon is a suliba meg felvételin ahol kiderükt felvettek,Az eddig felsorolt dolgok megmaradtak s olyan is volt hogy tárgyak,az enyéim tüntek el s bukkantak fel olyan helyen ahová biztosan nem keveredhetett volna.Olyan is volt hogy magától kikapcsolt a laptop,meg olyan is higy siettem valahova s egyszercsak mintha megglöktek volna.Erre is azt mondták képzelődtem.Amikor azt mondtam hogy hirtelen kiráz néha a hideg hogy olyan mindenkivel van...És most jön ami igazából foglalkoztat.A nagymamámnál voltam péntek 13-a volt,teli hold.Sajnos akkoriban kezdődött az hogy én nem tudok aludni,tehát fenn voltam?Már elmult éjfél is(egy nagytükör volt arra amerre aludni szoktam) újfent lépéseket hallottam s magam sem tudom miért de felnéztem egy fehér ruhás női alak állt az ágyamnál,sápadt volt sötét szemű és nagy sötét haja volt.Szomorúnak tünt,majd miután hátra fordultam s vissza fordultam egy égő zseblámpával a kezemben már nem volt ott semmi.Negijedtem,a lámpát égve hagyva aludtam el.Reggel mamám kérdezte hogy miért hagytam úgy a lámpát én elmeseltem neki mire azt mondta képzelődtem.Másnap kimentem a temetőbe mert azt gondoltam hogy mindez azért volt mert akkor nem olyan rég egy ismeretlen sirra tettem virágot.Odabmentem tehát a bizonyos sirhoz s azt mondtam hagy békén.El is mult egy időre el is hittem hogy ez okazta,de szerintem nem.Már egerve jártam suliba mikor egy éjjel(mikor tudtam aludni) azt álmodtam hogy én vagyok az a lány aki "láttam".Kerestem valakitt,a Bazilika előtt mert ott voltegy felsőbb iskola.Érdekes állom volt.Másnap a baràtaim mondták higy a Bazilikànál ott van az Eszterházi.Ezek utàn (szoba társaim szerint) fura lettem olyan nyomott szomorú picit depis.Pedig igazán semmi okom nem volt rá nem is értettem.


Szerintetek mi lehet ez?Valaki azt mondja hogy csak depis voltam/vagyok.Valaki hogy szellem volt s azt akkarja hogy keressek meg neki valakit.Én nem tudom az álombol ugy vettem ki hogy egy férfit keres,ö maga meg olyan 24 év körülinek "tünt"



2015. febr. 19. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, egyébként csask képzelődtél.

Semmi okod félni semmitől.


Tetszik ez a zene?

https://www.youtube.com/watch?v=szFw6Adk1hk

2015. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Legoman ***** válasza:

Először is, gratulálok a sikeres felvételidhez. :)

Másodszor nem képzelődtél. Szellemet láttál. És valószínűleg azért vagy depis meg komoly stb., mert rád ragadt.

Ilyenek vannak. Küldd el magadról, ha úgy érzed, hogy még mindig ott van, vagy menj vissza a sírhoz és mondd meg neki, hogy maradjon ott. Ha ezek nem mennek, akkor szólj, és megpróbálunk még valamit. :)

De igazából, ha valamilyen másik helyen jobban érzi magát, akkor leszáll róla. Mondhatni buszként használ. Sajnos ilyenek, de a potyautasokat le kell szállítani.

2015. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit próbálsz meg? Mi az a valami?
2015. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mNoémi ***** válasza:
Húúú.........Ezekből, amit elmondtál én úgy ítéltem meg, hogy szellem van rajtad. (De ez nem biztos) Szerintem nem veszítesz azzal semmit, ha felkeresel valakit, aki jártas a témában. Ő megtudja mondani, hogy mi a helyzet. A legfontosabb, hogy ne félj! :))
2015. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ááá ez mekkora szemétség! Neked milyen izgalmas életed van, hozzám meg még egy kismacska szelleme se jár. Én is akarok egy ilyet!
2015. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Legoman ***** válasza:
Addig örülj utolsó válaszoló, amíg nincs rajtad egy szellem. Ne akarj ilyet, ez hosszú távon, akár veszélyes is lehet.
2015. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De te mit tudsz csinálni lego?
2015. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Legoman, téged mikor engedtek ki az elmegyógyintézetből? Saját felelősségre jöttél ki? Esetleg téged annyira kedvelnek az ápolók, hogy megengedik neked, hogy használd a számítógépet? A kérdezőnek csak annyit mondanék, hogy bizonyára csak paranoiás, ahogy sejti ő maga is, de inkább nem mondom meg nekik, mert félek a reakcióktól remélem te sem fogsz beárulni, mert akkor megver! :(
2015. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Legoman ***** válasza:
Ha ez a véleményed, akkor én ezt tiszteletben tartom. De mégis tévedsz velem kapcsolatban.
2015. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Legoman ***** válasza:

Egyébként a paranoiát meg lehet különböztetni a valóságtól.

Ahhoz, hogy valakinél előjöjjön valaminek ki kell váltania. Csak úgy egyről a kettőre nem lesz senki paranoiás.

2015. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!