Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van akinek változást hozott...

Van akinek változást hozott az életébe kineziológus, családállítás, szomato dráma vagy valami hasonló alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés
Tele vagyok feldolgozatlan lelki problémákkal, de nem tudom kihez forduljak. Családállításon voltam(egyszer) nem használt. Talán rossz volt a terapeuta? A kineziológuson sokat gondolkodtam, de elég drága "egy próbát megér " alapon. Nektek segített? Vagy menjek egyszerűen pszichológushopz, mint egy átlagos ember?:)

2015. márc. 21. 15:21
 1/6 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
5%

Pszichológus.

De van egy-két tippem, hogy milyen ajánlatot fogsz itt kapni...

2015. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kineziológus hatékonyabb és az NLP módszert még az USA hadserege is használja .
2015. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igyál vodkát.
2015. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Varázsgomba.
2015. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlen ismerősömnél a kineziólógus sokat segített.


Egyik másik ismerősömmel pedig történtek dolgok, így pszihológushoz járt, de neki pl csak a harmadik segített, az előző kettő nem neki való volt. Nem tudott nekik kibontakozni.

2015. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Családállításon voltam(egyszer) nem használt"


Honnét tudod, hogy nem használt? Mert 1 hét után nem nyertél a lottón és nem változott meg gyökeresen az életed??? Egy éven belül történik meg a változás ha kész vagy rá. De ha sz@r teraphoz mész, akkor az csak a pénzedet fogja elvenni és erőltetni fogja az egészet.


Ahová én járok, ott minimális beszéd van, a terap sosem avatkozik bele semmibe és elég sok embernek meghozta a változást az életében. Nekem három állítás kellett hozzá és 4-5 hónap.

2015. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!