Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Egy ideje meditálok, és megléptem egy szintet ahol a gondolataim és érzéseim felerősödtek, sokkal könnyebben betegszem le például, ha negatív érzéseket kezdek el táplálni. Tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés
A konkrét problémám az, hogy nem tudom vissza szerezni az irányítást, leülök meditálni, aztán egy ideig jól vagyok. Nem meditálok, és megint felpumpálódik az egóm, minden elkezd zavarni, és idegesíteni. Próbálom valahogy, tisztába tenni magamban ezeket a dolgokat, de sehogy sem megy. Mindig elveszítem az önkontrollt.

2015. márc. 22. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Én a vitaminoktól és fehérjétől leszek agresszívebb. Legalábbis amikor a zenét félbeszakítja egy hívás legszívesebben ledobnám a földre a telót. Főleg ha hülyeséggel zavarnak.

Ha ezt váltja ki belőled fejezd be.

Az agyat nem kikapcsolni kell, a vágyakat meg nem törölni.

2015. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:

Nálam is volt egy ilyen időszak. Ilyenkor én ráparancsoltam az elmémre. És...

...egyszerűen nem hagytam, hogy felidegesítsen a dolog, elengedtem a fülem mellett, mintha nem is lenne ott semmi, minden gondolatot, még napközben is elengedtem a gondolatot a fejemben. Csak hagytam, hogy menjen. Én néztem a folyót, de rajta a hínárok, növények úsztak tovább, azokra nem figyeltem.

Azután leültem meditálni ugyanígy, és csak a csendre figyeltem, a gondolatokat elengedtem, nem mélyültem el bennük és csak a csendre figyeltem. Semmilyen külső, belső zajra, rezgésre, csak a csöndre.


Nekem ez segített :)

2015. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

@Lucifer-666


Nem ilyen típusú a problémám, de ettől függetlenül köszönöm a választ.

2015. márc. 22. 19:33
 4/7 A kérdező kommentje:

@Legoman


Köszönöm a választ, most adtál egy ötletet, kipróbálom meditációban

2015. márc. 22. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első 1 percet hallgasd meg:)


https://www.youtube.com/watch?v=lb-0HWnUh7w

2015. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ha idegesvagyok kiválasztok egy szerencsést és beledobom a napba ettől megnyukszom
2015. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

@Lucifer


Az első egy perc jó volt, kár hogy blackmetal a folytatás :)

2015. márc. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!