Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy sátánista mitől sátánista?

Egy sátánista mitől sátánista?

Figyelt kérdés
Hogy gondolkodik, milyen a megjelenése...stb.

2015. márc. 30. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Öltönyben van, rengeteg pénze van,gátlástalan, hazudik folyamatosan, olykor kereszténynek is hazudja magát stb. Nem feltétlen politikusra gondoltam, de a politikusok is ide sorolhatóak.
2015. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
és kecskefejet rak az ötágú csillagba
2015. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy gyűlölöm magam és leiszom magam.
2015. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon nem bírom az italt és nehéz lenyomni a hangokat, amik nem engedik.
2015. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ránézek is fáj és mar.
2015. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyan, mint az emo, csak hörgősebb zenét hallgat, és ha megbántod nem sír, hanem fenyeget.
2015. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Fekete haja van, fekete ruhákban jár és alapjáraton egy figyelemmániás lúzer.
2015. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
SEMMI. Ez az igazi gonosz. Mert míg történik valami rossz és arra válaszul gyógyulás jő, amivel jobb leszek én, addig mondhatom, hogy de jó is volt, hogy történt valami rossz. No de ha nem történik semmi, úgy a semmibe vész el a lényegem, ami a valami. A sátánista teljes mértékig passzív, és másokat is erre buzdít, a semmire. Nézd meg a reklámokat. Legyél kényelmes, élvezz, szórakozz, ezek lényegüket tekintve arra sarkallnak, hogy önmagad üdvére élj, amivel felemészted önmagad azon részét amivel a világban működhetnél aktívan jót.
2015. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól hogy áldozik sátánnak [link]


[link]

2015. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérde7ő: Ezt nagyon kár volt leírni... Jönnek majd megint a kecske áldozástól kezdve mindennel, mert nem tudnak különbséget tenni az igaz sátánizmus és a divat sátánizmus között....

Megjegyezném hogy Isten hívő vagyok...

Szval nem tudom, a megjelenésével kapcsolatban: Olyan mint a többi ember, semmivel sem különlegesebb , csak a kisugárzása másabb.

2015. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!