Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma sikerult beszereznem...

Ma sikerult beszereznem Rózsakvarcot (kisebb, tenýerben elfér) és Labradoritot (tojás méretu). A koveket mindig hordjam magammal, hogy kifejtsék hatásukat vagy elég, hogyha a hálószobámban tárolom oket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 23:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem szeretnék vitát nyitni.

csodálkoznál!

2015. ápr. 19. 14:08
 12/15 A kérdező kommentje:

ha pedig nem érdekel a kavicstéma (engem is csak tegnap kezdett el érdekelni, amikor beszereztem az elso kavicsomat), légyszíves kímélj meg minket a jelenlétedtol.


Nagyapádnak pedig a kovetkezo veseko kialakulása megelozése érdekében ajánlom a magasabb folyadékbevitelt és a kevesebb stresszt. bár, ha ilyen unokája van, nem is csodálkozom!

2015. ápr. 19. 14:11
 13/15 anonim ***** válasza:
33%

Tyű, én már csodálkozok rajtad!

Gondolom kavicsos béninek hívnak? Láttad már egyáltalán azt a rajzfilmet, amiben Kavicsi Béni van? És azt tudod, hogy az emberekre nincsenek hatással a kavicsok? Nagyapám pedig nem volt veseköves, csak poénkodtam. :)

Szerinted ki az intelligensebb. Te, aki kavicsos hívő, vagy én, aki használja is a fejét? Mit gondolsz kavicsos? Mit gondolsz az ötös felhasználóról hasznos válaszokat adod neked? Ezt olvasva mit gondolsz róla:

"Szerintem elég ha a hálószobádba van"

Vajon használja a fejét, mit gondolsz kavicsos hiszel neki? Szerinted érti az iróniát? :D

2015. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

Ez a probléma az emberekkel.

Te aki szapulod a kérdezőt , nem igen vagy több nála.Miért?Mert te se vagy az a szent,te se tudsz többet nála.Sőt lehet , hogy tőled mindenki sokkal többet tud.

Inkább foglalkozzon kövekkel , minthogy drogozzon , vagy legyen alkoholista.


Megkérezem kedves "mindenben sokkal tökéletesebb'' oltogató , hogy hány éves vagy?Mert ennyire fejlett beszéddel/írással mint ami neked van , max olyan 7-8 lehetsz.Lehet hogy a mi mércénkel te már 20-30 éves vagy ,de az agyi fejlettséged mást mutat.


Ha meg nem érdekel téged ez a kérdés , akkor ajánlom neked a további ,,Szórakozás'' részleget , hátha ott tudsz mondani valami okosat.Aztán majd pár év múlva újból jöhetsz ide, hátha akkor már többet fogsz tudni.

2015. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
13-as jól mondja primitív barlanglakók.
2015. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!