Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nincsenek veletlen talalkozasok?

Nincsenek veletlen talalkozasok?

Figyelt kérdés
Minden emberrel vmilyen cellal talalkozunk?

2015. ápr. 21. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Cél nélkül is lehet találkozni. Pl. Összefutsz kutyasétáltatás közben egy nővel vagy férfival aki arra járt. Vagy haverral egy kocsmában, de nem hozzá indultál. Viszont ennek is ok van. Te lementél ő meg arra járt. A sör meg finom.
2015. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

Igen céllal találkozunk, mert céltudatosak vagyunk, de ugyanakkor céltalanul is, ahogy már ezt bővebben is kifejtettem az első válaszomban.

2015. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ozmium42 ***** válasza:
Definiáld a véletlent.
2015. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 qwertyu válasza:

Nézhetjük úgy is, hogy minden véletlen, vagy úgy is, hogy semmi sem az. Én most az utóbbit választanám.:)

1# Összefutsz valakivel az utcán.--véletlen

Pár nappal később meglátod a buszon. Megismered. Megkérdezed, hogy van a kiskutyája. Összejöttök--->"nem lehet véletlen, minket az ég is egymásnak szánt"

Viszont az utolsó kijelentéssel nem tudok vitatkozni:)

2015. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem az van h volt vki akivel nagyon megakartam ismerkedni de o nem igazan adta magat a dologkhoz... es most jott vki akivel sokkal jobb lesz..ez lehet azert h azzal a masik fiuval azert nem sikerult mert nekem a masikkal kellett meg talalkoznom??
2015. ápr. 21. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

hat lehet h ez a vki ez az uj srac pont neked lett rendelve es azt az elozovel pont ezert nem sikerult meg az eg is igy akarta.....

szal szentem nyugodtan jojjetek ossze egymassal aztan ugyis kiderul h osszeilletek-e es a masik fiu is lehet rajon mit veszitett.!!!4

2015. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom
2015. ápr. 21. 23:21
 8/10 anonim ***** válasza:
szivi <3
2015. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden ember okkal lép be az életünkbe. Vannak akik hamar eltűnnek, vannak akik sokáig maradnak. De mindenkitől kapsz valamit. Mindenki megtanít valamire.
2015. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sexparaszt ***** válasza:
Jól bánsz az emberekkel Lucifer! :)
2015. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!