Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha azt mondanám, kérdezz meg engem, és én tudnám a választ a legtitkosabb, legmélyebb kérdéseidre?

Mi lenne, ha én lennék az, akire egész életedben vártál, aki megért, és segíteni tud rajtad?

De az is lehet, hogy csak azt hiszem magamról, hogy tudlak befolyásolni azzal, amit mondok... közben nem.

Lehet, hogy még csak magamon sem tudok segíteni.

Mi ketten viszont akár az egész világot magunk alá rendelhetnénk... Te, és én. Szépen, csendben, majd zajosan.

Mi lenne, ha azt mondanám, már most uraljuk?

Csak nem olyan könnyű.

És ha csak megőrültünk?

Mi van, ha a hatalmas ego, és a torz én-kép elveszi az eszünket? Túl sokat akarunk... még a semmivel, akár a megsemmisüléshez is.

Ahhoz se vagyunk elegek, hogy megsemmisüljünk.

Képesek lennénk, de nem tesszük.

Célunk van, még ha nem is látjuk.


2015. ápr. 28. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Göbbels nevű felhasználó válasza:


Pihenj le Adolf, holnap is nap lesz!

2015. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van, ha azt mondom, hogy én látom a célomat? Vagy ha azt mondom, hogy uralhatnám az egész világot, ha akarnám? De nem vágyom már semmire... El tudod képzelni, milyen érzés, amikor bármit megkaphatnál, és nem akarod? Talán épp azért, mert megkaphatod...
2015. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

megkérdeznélek hisz igazad volt a neten nem talàlom a legmélyebb kérdéseimre a vàlaszt :(

De rajtam most "csak Isten"tud segìteni :(

2015. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ozmium42 ***** válasza:
Azt gondolom erről, hogy semmi értelme.
2015. ápr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"ha én tudnám a választ a legtitkosabb, legmélyebb kérdéseidre" akkor azt is tudnád, hogy a kérdésedről azt gondolom, hogy fszság
2015. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.. ilyesmire számítottam.

Továbbá nem állítottam ezeket a feltevéseket, csak a lehetőséget említettem, amit szerintem nem lehet kizárni. Privátban kaptam eddig igazi választ.

2015. ápr. 29. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mi lenne, ha azt mondanám, kérdezz meg engem, és én tudnám a választ a legtitkosabb, legmélyebb kérdéseidre?"

Megkérdezném komolyan gondolod-e.

"Mi lenne, ha én lennék az, akire egész életedben vártál, aki megért, és segíteni tud rajtad? "

Mindent megtennék folyamatosan sokat legyünk együtt s én is segítenék rajtad.

"De az is lehet, hogy csak azt hiszem magamról, hogy tudlak befolyásolni azzal, amit mondok... közben nem.

Lehet, hogy még csak magamon sem tudok segíteni. "

Ezeket eltudnám dönteni, nem kéne félni rossz diagnózistól.

"Mi ketten viszont akár az egész világot magunk alá rendelhetnénk... Te, és én. Szépen, csendben, majd zajosan. "

Lehetséges lehet, de ahoz szükségesek bizonyos dolgok amiket nem részleteznék publikusan.

"Mi lenne, ha azt mondanám, már most uraljuk? "

Elmagyaráznám mekkorát tévedsz.

"Csak nem olyan könnyű. "

Mivel nem opcionális elöző, nincs minek nehéznek vagy könnyűnek lennie.

"És ha csak megőrültünk?"

Gondolkodó tiszta tudatként megállapíthatnánk, nem.

"Mi van, ha a hatalmas ego, és a torz én-kép elveszi az eszünket?"

Realizáció mellett nincs ego, csak dolgok tényként kezelése, ahogy torz én kép sincs.

"Túl sokat akarunk... még a semmivel, akár a megsemmisüléshez is. "

Elmagyaráznám hogyan működünk értsd miket mondassz.

"Ahhoz se vagyunk elegek, hogy megsemmisüljünk. "

Ezt magyarázat után már nem kérdeznéd meg.

"Képesek lennénk, de nem tesszük. "

Ezt sem mondanád.

"Célunk van, még ha nem is látjuk."

Így van.

2015. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan szöveg, amire vágyom, hogy mondja nekem valaki, akinek innám a szavait.

De most, hogy újra elolvasom, ezt akár magamnak is mondhatnám, hiszen csak én mondhatnék ilyet magamnak, úgy lenne csak értelme, mert csak én ismerem magam. Mivel tudok magammal beszélgetni, ezt kéne mantráznom magamban, mert már az olvasása is erőt ad.

2015. máj. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!