Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek Istenben?

Ti hisztek Istenben?

Figyelt kérdés

Én inkább a tudományos oldalát részesítem előnyben !!!

Nagybumm..., Darvin elmélet stb.


Ti hogy vagytok vele ?



#Isten #pokol #menny #teória #darvin elmélet
2015. júl. 10. 06:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én se hiszek benne.És igen inkább a tudomány.
2015. júl. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Isten, Darvin elmelete nem tudományos inkább csak annak tűnő hablatyolás
2015. júl. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Én vagyok Isten! Azonnal áldozzatok fel nekem egy marhát!
2015. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Melyik isten? Mert sok van, több ezer. A legjobb esetben is egy kivételével az összes többi kamu, hazugság. De mivel ugyanúgy "született" mind (könyv formában), azaz egy sincs.

A tudományos elméletekben pedig nem hinni kell. Bizonyítják önmagukat.

2015. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha jobban belegondoltok akkor mindenki rájön,hogy amit az iskolákban tanítanak annak a fele sem igaz,az evolúciós elmélet egy nagy kamu...nagyon sok dolog nem stimmel a majom és az ember kromoszómái között...valamint az az információ ami abba a kicsi dns spirálba van bele kódolva,az több dns kutató szerint is ki van zárva hogy véletlenek,folytán jöjjön létre.Az evolúciós elmélet pusztán egy emberrel megetetett maszlag,épp ugyanúgy ahogy a bibliának a nagy része is meg van hamisítva,vagy ahogyan a piramisok építése is!Hogy létezik e Isten? Szerintem létezik,csak nem feltétlen abban a formában amit nekünk az átlag vallási felekezetek tanítanak,én úgy gondolom, hogy mindenképp vannak teremtők akik a földi életet létrehozták egykoron,és időszakonként beavatkoztak a fejlődésünkbe,és ezt valószínűleg a nagy mai fejesek tudják is csak nem fogják nyilvánosságra hozni.Vajon miért van az hogy egy mars szonda rosszabb képeket csinál mint egy mobil telefon és az is fekete fehér? Valószínűleg 100x jobb képeket csinál csak mi azokat nem láthatjuk,mert akkor kiderülne sok turpisság!
2015. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
86%
Igen, hiszek Istenben.
2015. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem számít, hogy miben vagy kiben hiszek. <3

Eszméim, erkölcsi felfogásom viszont léteznek.

Nyitottnak kell lenni és mindent meg szabad vizsgálni vagy kérdőjelezni.


"Az ismeret megelőzi a hitet! Az ismeret nélküli hit: vakhit."

Müller Péter


"A vakhit elleni tiltakozás az emberi ész legnagyszerűbb vonása."

Ivan Antonovics Jefremov

2015. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%
Ha az Isten jó, mert ugye Jóistennek hívják,akkor miért úgy teremtette meg a világot,hogy vagy ölsz vagy téged ölnek meg?Értem ez alatt, hogy az oroszlán megeszi a zebrát,az ember megeszi a disznót,az embert megedzi a medve stb stb.Az egész földi élet kegyetlen,és kínokkal teli,ha az Isten jó akkor miért is van ez így,ha az isten jó és kegyelmes akkor, hogy tudja mások szenvedését legyen az ember vagy állat végig nézni.És nem kell itt a süket duma...hogy van az hogy mexikóban ártatlan gyerekeket fejeznek le,hogy tud ennyi kegyetlen dolgot végignézni amikor állítólag mindenható?Na ez az amire senki nem tudott eddig nekem értelmes magyarázatot adni,csak hebegett habogott meg a bibliából idézett.
2015. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolóval teljesen egyet értek !!!
2015. júl. 10. 10:25
 10/30 Ozmium42 ***** válasza:
Attól függ, hogyan definiálod istent. Nagy általánosságban nem hiszek. De ha például azt mondod, hogy valakinek a pénz az istene, akkor én azt elhiszem, és tudom, hogy létezik pénz.
2015. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!