Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiányérzetem van, nem tudom...

Hiányérzetem van, nem tudom befogadni az "energiát" van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Amikor valami szép helyen vagyok, vagy ami "spirituális" erővel bír, hiába tetszik, hiányérzetem van, nem bírom "elraktároznaztazt amit a természet ad... Van valami vallás erre, vagy valami módszer?
2015. júl. 11. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van benned valami blokk és nem tudod elengedni magad, vagy olyan helyen vagy, ahol rossz energiák vannak.
2015. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt meg ne is akard befogadni.
2015. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a hely-el van a baj.

Inkább veled, kedves kérdező.

Amikor blokkot érzel magadban, az nem véletlen.

Ugyanis a spirituális dolgokat, az egó ellenzi.

Úgymond, megpróbál visszarángatni, ugyanis az egó csak az anyagi sík körülményeit, és törvényeit tudja felfogni.

Gondolom már hallottad azt, hogy minden ami benned zajlik, amilyen energiákat sugárzol magadból, azt követi a környezeted.

Ezért , csak annyit kell tenned hogy nézz mélyen magadba.

Akard hogy megszűnjön a problémád, légy optimista és idővel ezt követi a környezeted.

De az is lehet megoldás ha relaxálsz.

Ne meditálj, mert az most nem menne, viszont a relaxáció is elegendő ahhoz hogy az egó-t elcsendesítsd.

Így vagy úgy de egy idő után tovább lép rajta a tudatod.

2015. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Inster thank you gif* az utolsó kommenthez!
2015. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan leadod a felvett energiát hősugárzással.
2015. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
relaxálj és mantrázz spirituális és nyugtató erejű mantrákat pl. om mani padme hum, vagy a mantra of avalokiteshvara.
2015. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!