Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a sorsszerű találko...

Ti hisztek a sorsszerű találkozásokban? Hogy minden embernek az életedben, még ha csak átutazóban is van, akkor is szerepe van?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, epekedtem érte, szó szerint meg voltam őrülve, magamra sem ismertem akkoriban. Egyszer nagyon felidegelt, ő hazament a szórakozóhelyről én meg csakazért is maradtam, és mivel úgy látszott, h még csak nem is érdekli a dolog, lazán hazament nélkülem, én csakazértis alapon elkezdtem beszélgetni egy másik sráccal, pedig egyáltalán nem érdekelt. Aztán azóta rendszeresen beszélgettem azzal a másik sráccal, kifejezetten jól éreztem magam vele, aztán egyszer csak rádöbbentem, h jobban érdekel mint egy egyszerű haver. Egyik este elvesztettük a fejünket, lefeküdtem vele, teljesen fel voltam pörögve, alig vártam, h jelentkezzen, (ki akartam várni a 3 napot mindenképp, míg végleg megorrolok rá ha nem jelentkezik, de a 2. nap megláttam az első srácot, h egy csajjal van, akkor rádöbbentem, h soha nem szeretett, minden eszembe jutott, h végig csak hülyített, én meg olyan vak voltam h észre se vettem, pedig annyira egyértelmű így utólag.

És akkor arra is rádöbbentem, h nem akarok várni többet, és igenis tudni akarom, h akk most mi van, ez egy egyszeri alkalom volt vagy annál több és h mért nem jelentkezett már 2 napja? Arra mentem, gondoltam ha most kinn lesz, akk megkérdem, ha nem akk hagyom a fenébe, ennek így kellett lennie. És pont kinn volt, épp készült elfelé valahova, de magával hívott, kiderült h csak sokat kellett dolgoznia azért nem keresett, beültünk egy kis kávézóba és ott beszélgettünk, az este végén már csókkal váltunk el.

Most belegondoltam, hha akkor nem veszek össze azzal a sráccal, aki kezdettől fogva hülyített, nem találkozom a mostani sráccal sem, és ha utána nem látom meg azzal a másik lánnyal, nem veszem a bátorságot, h odamenjek hozzá vagy csak később, amikor már nem lett volna kinn h találkozzunk. Mintha azért ismertem vna meg a régit, h megismerjem az újat :)

Ez így nagy hülyeség? Én eddig nem hittem az ilyesmiben, de most úgy érzem, túl sok a véletlen ahhoz h tényleg véletlen legyen XD


2015. aug. 12. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Sok boldogságot!
2015. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Duenna ***** válasza:
Nem Ezt nevezik meggondolatlanságnak.
2015. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Minden találkozás sorsszerű, csak az nem hiszi, aki nem látja át.
2015. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hiszek benne es letezik sors:)
2015. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Nincs sors. Nincs olyan, aki megcsinálná.
2015. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen, nekem is van egy hasonlo sztorim :) Egy bizonyos szemelyt evek ota ismerek, az utjaink sokszor kereszteztek mar egymast, idokozben tobb ember belepett majd kilepett az eletembol (ugy tudom az ovebol is). Ma este ismet talalkozunk, majd meglatjuk, mi lesz :-)

Olyan is volt, hogy egy rem kellemetlen szituaciobol o mentett meg, mert "veletlenul" pont ott volt, en tulajdonkeppen ekkor jottem ra igazan, hogy van sors, csak en ugy nevezem, hogy Isten :-)

2015. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:

Szerintem véletlenek nincsenek.

Igen, minden embernek szerepe van, még azoknak is, akiket nem kedvelsz. Ők is tanítanak dolgokra. Legrosszabb esetben arra, hogy milyen ne legyél.

2015. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek, hasonló sztorijaim vannak, mint neked kérdező, ezek hatására gondolkodom mindig én is el ezen a kérdésen. Nekem egy ilyen véletlenszerű találkozás nagyon nagymértékben befolyásolta az életemet, pedig egyszeri alkalomról volt szó és túl sok a történetben a "ha" szócska, nem lehetett véletlen. Hiszem, hogy okkal találkozunk bizonyos emberekkel, akkor is, ha csak később értjük meg a valódi okot és nem arról van szó, amire először gondolunk.
2015. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!