Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álom? (Fontos)

Mit jelent ez az álom? (Fontos)

Figyelt kérdés
Olyan 10-perce hogy fel keltem, de muszály meg tudnom hogy mi volt ez. Az álmomban èrzem magamon hogy nagyon mèlyen alszom, ès olyan mintha èbren is lennèk mert láttom a szobámat, láttom a házzat, láttok mindent. De el kap az álmomban a rettegès, a fèlelem, valami követ engem, mèg láttam is a fekete emberi árnyèkot. Ès ez nem vicc. Esküszöm. Álmomban ütöm magam ökölel izomból hogy fel keljek. De vagy 5-ször fel kelek az álmomban. De nagy nehezen sikerült fel kellnem hála istennek. De mitől lehet ez.? Nem az első alkalom hogy ilyet álmodtam. Nagyon dúrva álom, olyan mintha meg akarna ölni, el akarna vinni a testem vagy a lelkem nem tudom, de fèlek vissza aludni. 18 èves fiú vagyok.
2015. aug. 14. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass utána googleba az alvási paralízisnek, mert ez szerintem ahogy leírod ez az, szóval nem kell félned semmi mumustól csak megértened mi is az az alvási paralízis, és utána olvasni, hogy tudsz enyhíteni rajta. Próbáld ki a tudatos álmodást. Mielőtt elalszol tudatosítsd magadban, hogy minden amit hallani, látni és érezni fogsz csak álom, nincs hatalma feletted és bármikor alakíthatod az álmod pl. vicces formára....stb. mint egy rendező.... Ja amúgy nem nézel te bőven horrort, drámát vagy akció filmet?
2015. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis. Ez egy tehetség. nagyon sok mindent ki lehet hozni belőle, az asztrálutazástól kezdve a tudatos álomig. Ez egy áldás, használd ki. Teljesen ártalmatlan jelenség, természetes, hogy pánikkal jár, de ha sokszor előfordul az emberrel, megszokja. nagyon sokat segít, ha tudod, hogy ekkor mi is történik, eszedbe fog jutni akkor is. Tényleg pozitív, hogy képes vagy erre, nézz utána az asztrálutazásnak és a tudatos álmodásnak és próbáld ki mindkettőt. Tetszeni fog, garantálom.
2015. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szakértője vagyok, csak azért mondom, mert én minden nap tudatos álmodok, és az paralízissel jár ébredéskor. Több, mint 10 éve élek vele együtt, egészen barátságos most már, annyira hozzászoktam. Ne feledd, hogy amiket hallucinálsz és, amik ott vannak, vagy amit érzel, az csak illúzió.. barátkozz meg vele és akkor igazi pozitív élményben lehet részed. Lazulj el és erőből rándulj ki a testedből és csinálj valami jót.. vagy csak csukd vissza a szemed.. maradj tudatodnál és álmodj tudatosan.
2015. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha többre vagy kíváncsi, írj privátot.. vagy ha bármit szeretnél ezzel kapcsolatban kérdezni.
2015. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi, meg olyan is, hogy éreztem, hogy valaki áll az ágyam végében és figyel, én meg le vagyok merevedve. Tesomnak is volt. Azt ismételgettem, hogy Jézus, de alig bírtam kinyitni a szám, aztán elment.
2015. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!