Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki itt próbálkozott már...

Valaki itt próbálkozott már Tulpa teremtésével?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan csináltátok? Mik a tapasztalataitok? :D

2015. szept. 8. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Leslie L Lawrence könyvben találkoztam vele.
2015. szept. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A Tulpa a meghatározás szerint:

Misztikus képzeletbeli élőlény, képzeletbeli barát - Eredete a tibeti buddhizmus A gyerekkori képzeletbeli baráthoz hasonlatos, de itt (többnyire) felnőttként képzel el egy élőlényt az egyén, amit egyre nagyobb valóságként él meg gyakorlással.

Forrás:

[link]

.

Gyerekkorában majd' mindenki művelte.

2015. szept. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
A tulpa annyiban különbözik a gyerekkori baráttól, hogy amikor már funkcionálissá válik, úgy egy hónapnyi munka után, akkor már mindenki számára láthatóvá válik, és a valós világban is képes elvégezni a rá bízott feladatokat. Maga a gyakorlat viszont titkos, csak a tibeti remete bölcsek ismerték a módját. Azt nem tudom, hogy ez fennmaradt e a kínai megszállás után.
2015. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%

Én csak tulpan-nal találkoztam, szoktam kiadni linux alatt olyan parancsot hogy netstat -tulpan.


Xuo Xianren: "egy hónapnyi munka után, akkor már mindenki számára láthatóvá válik, és a valós világban is képes elvégezni a rá bízott feladatokat."

Hát persze. Mosogat, kitakarít, megmasszírozza a talpadat és jó éjt puszit is ad. Nekem mint szkeptikusnak egyesek képzeletbeli barátaival nincs bajom, mindenki azt csinál a fejében amit akar, de az ilyen állításoknál mint ez nem tudom eldönteni hogy hangosan röhögjek a hülyeség láttán vagy inkább már sajnáljam az illetőt. Képzeletbeli barát valósággá válik? Igen? Komolyan? :D

2015. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem mééég !! De most kedvet csináltál hozzá. Rögtön neki is látok és csinálok egy saját kommandós csapatot :)
2015. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2015. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Agent J ***** válasza:
15%
Én már nem próbálkozom, mert már régen elsajátítottam ezt technikát. Nagyon hasznos egy ilyen Tulpa teremtmény. Mos, főz, takarít elvégzi a házimunkát stb. Elárulhatom, de előtte meg kell, hogy öljelek.
2015. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
A tulpa nem képzeletbeli barát. Az eredeti leírás szerint a tibeti jógát gyakorló remete olyan erősen képes az elméjét összpontosítani, hogy egy nagyjából látható emberré sűríti össze a fejében megszülető képet. Ugyanakkor még csak nem is barát, hanem szolga. Amint az engedelmessége megkérdőjelezhetővé válik, a jógi elpusztítja. Ez a gyakorlat kevéssé ismert, mivel még ott is fekete mágiának minősítik, de a leírások róla elég szemléletesek. Az hogy te a képzeletbeli baráttal hasonlítod össze, nem teszi sem hiteltelenebbé, sem hitelesebbé a rendelkezésre álló forrásokat. Egyszerűen csak félreértetted a célt, és a módszert is. Ennek pedig nem az az oka, hogy szkeptikus vagy.
2015. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Agent J ***** válasza:
19%
Con Troll úgy van, ahogy a barátom mondja Huo Xianren izémizé. Te nem ismered ez a technikát, mert szkeptikus vagy, de én és a haverom Huo ismerjük. Te nem tudod mi meg tudjuk. Egy képet emberré tudtunk sűríteni. Ha nem hiszed kérdezd meg a haveromat Huo Xianren-t.
2015. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Humoros. Hol állítottam hogy ÉN ismerem a módszert? A leírást ismerem. Értelmezz szöveget. Nem árt az egészségnek, hidd el.
2015. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!