Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért került az életembe?

Miért került az életembe?

Figyelt kérdés
Anno elmentem egy koncertre, nem ismertem az együttes számait csak hallottam róluk, fogalmam sincs honnan jött nekem, hogy oda el kell mennem. Aztán ott volt egy srác, aki kifejezte a szimpátiáját (pl, ha ellöktek elkapott, mindig mögöttem állt, ha mögé mentem keresett a tekintetével, majd mikor elment a derekamnál megfogott). Akkor semmit sem gondoltam, majd másnap felkeltem és csak a srác volt a fejemben, kiderítettem a nevét, pár infót... ezt sem tudom mi hajtott. Utána még párszor láttam, a legérdekesebb talán az a két alkalom volt, mikor költözött haza Pestre a vizsgaidőszak után, ergo nem is láthattam volna utána jó darabig, utána próbáltam elfelejteni, majd szeptember elején láttam újra egy egyetemi fesztiválon, ahol tudtam, hogy ott lesz egész nap azt vártam, hogy lássam, kerestem hol lehet, de nem találtam sehol, utána persze elkezdtem szidni az eget, és megfogadtam, hogy nem érdekel többé, nem is ismerem, nem is értem miért foglalkozom vele, majd felnéztem és ott állt velem szemben és bámult egy darabig majd elment. Utána az este folyamán a koncert közben arrébb volt tőlem, egy olyan 5 méterrel meglátott, mutatta a barátainak, hogy kimegy inni majd átverekedte magát a tömegen, hogy a közelembe jusson, hozzám ért és utána nem láttam többet. Kivéve a múlt hétig, amikor elbiciklizett mellettem. Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült, csak nem értem, hogy miért került az életembe, vagy miért gondolok folyton rá mikor nem is ismerem, vagy egyáltalán miért akkor érnek tőle impulzusok mikor elhatározom, hogy elfelejtem, vagy nem érdekel többé...???

2015. dec. 5. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Igazából csak jó nő vagy a sok közül. Aztán volt, hogy találkoztatok és neked is tetszett. Ő csak ő nem lépett, meg te sem. Erről van szó. Ha volna barátod, nem érdekelne.
2015. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És miért kéne elfelejtened? Miért nem teszel valamit te is, ha esetleg tetszik neked?Legalább mosolyogj, vagy kacsints rá.Szerintem ezek jelek, hogy nektek össze kéne jönni.Volt hasonló esetem .

Még jó pár éve, volt egy srác, aki időnként elsétált abban az utcában, amerre én is mentem suliba.Nem tudtam, ki ő, de eléggé egyedi stílusa volt, úgyhogy könnyű volt megjegyezni és megismerni őt, valahogy szimpatikus volt...Persze az meg sem fordulta fejemben hogy összejöhetnénk, én sosem ismerkednék utcán.Aztán egyszer, mikor jöttem haza egy iskolai buliból, észrevettem, hogy asrác a haverjaival ott jön mögöttem!! Gondolom, a társaság felbátorította, így aztán megszólított és pillanatok alatt összehaverkodtunk,kiderült, hogy egy suliba jártunk, de fura mód, ott sosem találkoztunk össze :D

Soká jó barátok voltunk, csak ő alapból sajnos messze lakott, itt csak a koleszbe járt, úgyhogy emiatt egy idő után valahogy megszakadt a kapcsolat :(

2015. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én próbáltam, de facebookon nem lehet bejelölni úgy van beállítva, instagramon követjük egymást és ennyi. Buliban már ezerszer elterveztem, hogy ha ott lesz, akkor odamegyek vagy legalábbis valamilyen formában kezdeményezek, de erre még nem volt alkalmam:/
2015. dec. 5. 22:00
 4/9 Fish1 ***** válasza:

Üzenj neki facebookon. Azt lehet, nem? Attól, hogy nem tudod bejelölni.

Üzenj neki instagramon, akár képes formában.

2015. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
facebookon küldj neki levelet vagy kérést hogy bejelölhesd, van olyan opció is
2015. dec. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Missi_Key ***** válasza:

ehh..next time: kinyitod a szád és beszélsz vele ;)

csak egy tipp

2015. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet lelki társ vagy csak nagyon fontos személy akivel együtt terveztél egy darabig de valamiért nem használod ki lehetőségeket amit élet ad... Egyébként miért nem?

Ismerd meg s ki tudja.

2016. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha következő alkalommal látod menj oda hozzá!Köszönj,hogy hívnak...nem a középkorban vagyunk kezdeményezhet a lány, és a leírásod alapján hosszú boldog kapcsolat lesz.Sok sikert!:)
2016. febr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást, de sajnos rá kellett, hogy jöjjek, hogy ez nem volt más mint egy tanulság az élettől. DE ment mindenkinek a zöld kéz :)
2016. máj. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!