Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez miért lehetet? Szikláról...

Ez miért lehetet? Szikláról zuhanás kiskoromban.

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek ilyen,dolgokban,de olvastam,egy oldalon,hogy némelyik gyerek emlékszik az elöző életére( ha egyáltalán igaz)

Viszont..amikor kicsi voltam,pár éves koromig voltak,olyan bevillanásaim ,hogy zuhanok egy szikláról vagy dombról.. Néha csak úgy és néha ha például amikor bealudtam.( egyszer,buszal mentűnt kicsit bealudtam és ez volt,az utolsó amikor ezt láttam,mert ekkor már le is zuhantam)

Mert addig csak estem,de sosem értem le...

Innentől kezdve,nem volt semmi..

Lehetséges,hogy az elöző életemből lehetett egy emlék?


2015. dec. 10. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2015. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó film volt
2015. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trafó1 ***** válasza:
Igen lehetséges de nem az előző életedben, hanem valamelyik ősöd életében zuhant le, arra hogy nem halt bele te vagy a bizonyíték de olyan mélyen beivódik a zuhanás , hogy öröklődik.
2015. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:

Nekem a mai napig vannak zuhanásos álmaim.

Két dolgot mondanak erre tanítók:

1. ilyenkor a tudat arra emlékszik, amikor születésedkor belezuhantál a testedbe - ezért nincs becsapódás,

2. alvás közben elválik a tudatod a testedtől, és amikor megzavar bármi (hang, stb.), akkor visszazuhansz a testedbe.


Szóval nem feltétlen előző élet.

2015. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az utolsónál,már lezuhantam,de több ilyen utánna nem is volt.
2015. dec. 10. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A lábad nem volt eltörve?
2015. dec. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zuhanás álom az egyik legismertebb rémálom, mindenkivel előfordul. Gyerekkén nekem is volt sokszor. Állítólag a fákon élő őseinktől a génjeinkbe ivódott emlék, akiknél a sokuk által átélt, de szerencsésen túlélt veszély a zuhanás volt a fákról. De persze ez csak állítólag, senki se tudja az okát.
2015. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!