Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a sors akarja,...

Lehet, hogy a sors akarja, hogy ne beszéljek a fiuval?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz kategória 😁


Van egy srac, aki tetszik es arra gondoltam,hogy beszélgetek vele.

Kedden es ma is elhatároztam, hogy beszélek vele, de vagy lekesem vagy nem akkor jon arra, amerre szokott, amikor en is ott vagyok😁

Lehet, hogy a sors akarja, hogy ne beszéljek vele, mert csak újabb koppanás lenne? ( nem az érzéseimet akarom bevallani neki)



2016. febr. 25. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
én ide már nem is irok semmit...
2016. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
najó, tényleg rossz kategória, de menj korábban és várd meg =) ha találkoztok, csak beszélgessetek, az nagyon rémisztő nekünk ha egy szép ismerős lány hirtelen szerelmet vall, ekkor nem nyomulnak a pasik (tapasztalat) xD
2016. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Most meg jo sokaig nem tervezek bevallani neki bármit is :D
2016. febr. 25. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. A sors akarja. Mi is az?
2016. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon érdekes, hogy pont ilyen kérdést tettél fel, mert nekem volt egy hasonló esetem, csak akkor éppen nem értettem.

A lényeg, hogy rendkívli módon szerelmes voltam egy fiúba, aki akart is volna tőlem valamit, és ahogy beszélgettünk, akár el is vett volna, de nem lettem volna vele boldog. Ezért azt kívántam, mivel tudtam, hogy hozzámennék ha rajtam múlna, hogy ne is találkozzunk.


Így is alakult, pedig nagyon sok helyen találkozhattunk volna.

Ezért én nagyon hálás vagyok.

Mindent megtettem volna érte.

Nemsokkal később nagyon szerettem volna vele találkozni, de nem sikerült, mert nem hívott el, és nem sokkkal később elvett egy másik lányt.

Később, visszagondolva, megértettem mindent. Azért nem találkozhattam vele, mert neki most ez a feladata. Igazából, a sors akarta, amiért én hálás vagyok, mert csak bántott volna. Amiről, hogy tehet-e, nem tudom már. De nagyon hálás vagyok, hogy nem találkoztunk újból. Remélem, a feleségét boldoggá teszi.

2016. febr. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább ilyesmit képzelnék el a háttérben, mint egy koppanást. Attól vajon megvéd minket az élet? Nem vagyok benne biztos.
2016. febr. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!