Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A lépcsőházban a legfelső...

A lépcsőházban a legfelső lépcsőfok alacsonyabban van mint a többi. Ennek lehet ezoterikus hatása?

Figyelt kérdés
Sokkal kisebbet kell ott lepni. Szerintetek lehet hatása?
2016. ápr. 9. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdezek: mit értesz "ezoterikus hatás" alatt?
2016. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül figyelemreméltó! Én első körben szögmérővel megállapítanám a lenyugvó nap és a lépcsőfok által bezárt szöget. Ha kisebb, mint 33,33 fok, akkor már ne vegyél tartós tejet.
2016. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki fogékony az áltudományokra, az bárminek tulajdoníthat ezoterikus hatást.
2016. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Lehet bizony!

Amikor az alacsonyabb lépcsőfok miatt megbotlasz és hasra esel, igen könnyen nemi tevékenységre biztathatod az Urat. Ennek pedig egyszerűen beláthatatlan ezoterikus következményei lehetnek.

Helyedben én szétbontatnám és újra készíttetném az egész lépcsőt!

2016. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Könnyebben szabadulsz el az anyagi világ vonzerejétől. Az a kisebb lépcső pont elég ahhoz, hogy a pszí-lelket a múládhára csakrához láncoló kötelékek kicsit meglazuljanak. Így a lépcsőn való felmenetel egy spirituális úttá, a 24 bölcs szintjére való felemelkedés kezdő lépésévé válhat, ami normál méretű első lépcső esetén természetesen nem lenne lehetséges.


Sokat segíthetnek még a folyamatban a 7. lépcsőfokon megkezdett sárjámaní jógagyakorlatok.


Ha egyéb kérdésed van, keress meg nyugodtan privátban is!


Srí Integré

2016. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
33%

Hogy megválaszoljuk a kérdésedet, elég sok dolgot kell megnéznünk.

Mivel azt mondtad, hogy a legfelső lépcsőfok van alacsonyabban, és nem azt, hogy a többi van túl magasan, azt kell mondanom, hogy te egy különleges vonzalomba kerültél.

A csakráid valószínűleg szerteszét vannak, ezzel valamit tennünk kell! A megoldás: Hallgass rengeteg Szabyestet.

Remélem segíteni tudtam.

Üdv: J. S.

2016. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát bezarkoztam a szobába. Nagyon félek. Lajkehes vagy tesamesa? Ohh nooo. Szabyest<3
2016. ápr. 9. 12:42
 8/11 anonim válasza:
54%

Helyes. Zárkózz be. A gonosz ott vár rád mindenhol.

J. S.

2016. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
"A lépcsőházban a legfelső lépcsőfok alacsonyabban van mint a többi." Te vagy a bizonyiték a hatására. A legfelsö nem a legfelsö (hiszen a többinél alacsonyabban van!), hanem a legalso. Most, hogy ez ezoterikus vagy gyagyaterikus hatás miatt van azt nem tudom, max tippelnék az utobbira.
2016. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nem vigyázol, eltaknyolsz az alacsony lépcsőfokokon, bevágod a fejed, ami nagyban növeli az ezoterikus látomások gyakoriságát.
2016. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!