Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Belső változásnál konkrétan...

Belső változásnál konkrétan mi zajlik le?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, ha egy emberi tulajdonságomat akarom változtatni, vagy elhagyni egy rossz szokást, de inkább változtatni, intenziven gyakorolva, észrevehető a változás, vagy lehet valahogy érezni, vagy inkább belül mit kéne érezni ? Bár ez lassú folyamat, én úgy képzelem el hogy az első pár hónap után észlelhető valami.

Vagy ezt még is hogy kell elképzelni ?


2016. máj. 16. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miben és hogy akarsz változni. Nos?
2016. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pl önbizalom terén, megkeresni azokat a módszereket, ami önbizalmat ad, és alkalmazni rendszeresen, mert tegyük fel nincs semmi kiállása az embernek se határozottsága.

Vagy mondjuk kommunikáció terén, Valaki nem ismeri a kommunikáció szabályait mert előtte nem azt csinálta életébe, ezalatt azt értem hogy nem beszélt annyit, de tegyük fel mondjuk jól akar szervezni, jól akar emberekkel bánni megtanulni, helyzeteket, ezt kifejleszteni magába mit mikor hogy kell, ahhoz hogy emberekkel jó legyen a kapcsolata

2016. máj. 16. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Van olyan módszer is, ami 1-2 napon belül is változást hoz.


De az emberekkel való jó viszonyt a megalkuvás szolgálja. Ha magadért jobban kiállsz, nő az önbizalmad, stb., az avval jár, hogy romlik az emberekkel a kapcsolatod - legalábbis azokkal, aki eddig élősködtek rajtad, mert ezt ezentúl nem hagyod nekik.:)

2016. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Milyen módszer ami 1-2 napon belül is változást hoz, miben ? Van erről valami Leirás, könyv ?
2016. máj. 16. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:

4: Én a Soterba járok sok éve előadásra, és ott szoktak lenni módszerismertetések előadás keretén belül, és ezek által tapasztaltam magamon ezt több alkalommal.

[link]

2016. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmm ez nagyon jó, Köszi a Linket!
2016. máj. 16. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha önbizalomra van szükséged, az a legegyszerűbb, ha jol tudom a Facebook irodának a falán van felfestve, csinálj minden nap valami olyan dolgot amitől félsz. Mert azáltal, hogy legyozod azt a félelmet, meg ha a végkifejlet nem is lesz az amit vártal, de legalább megpróbáltad, s egyre többször sikerelmenyed lesz. Minél többször próbálkozol annál nagyobb a siker lehetősége. A sajat életemből tudom, hogy azok a nehézségek amikkel szembe mertem szállni, mar sehol sincsenek. S nem kis dolgokról beszélek pl panikbetegsegem gyakorlatilag megszűnt.

A kommunikációval en is bajban vagyok, értem mit szeretnél. S a soter biztos nagyon jo lesz. Viszont nekem van önbizalmam ha közönség elott kell beszélni, meg sem vagyok túlságosan jo a kommunikációban. S sajnos nem jöttem ra, hogyan javulhatna a dolog. Ami nálam vízválasztó olvasmány volt, s ajánlom neked is, az a Dale Carnegie: Hogyan szerezzünk barátokat es befolyasoljunk az embereket könyve.

2016. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
v mi tulajdonság, de vigyázz mer ha hirtelen midnent megváltoztac vagy szorongani fogsz, vagy edig megfelelőségi kenyszered volt, vagy meghalsz, vagy valaki más leszel es eltünsz xd
2016. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!