Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet? Ti elhiszitek?...

Ez igaz lehet? Ti elhiszitek? (link)

Figyelt kérdés

[link]



Ezen cikkben a Démonok között 2-ről írnak,miszerint el van átkozva a film.Eléggé elgondolkodtató,hogy a hatóságot is bele vonták.A másik meg van ott lent egy komment is,hogy ő Kisvárdán nézte meg és bekapcsolt közben a tűzriasztó és a filmet se tudták elsőre kikapcsolni.Most már nem merem megnézni a filmet,én paranoiás vagyok az ilyektől


2016. jún. 24. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan egy "alvilagtitkai" nevű oldalnak akarsz hinni? "Jelentve lett a hatóságoknak is szóval nem álhírről van szó"... Húha na ez most meggyőzött. Egy ilyen idióta oldalra azt írnak amit akarnak. Bizonyíték? Nyugodtan megnézheted a filmet. Velem sem történt semmi miután megnéztem. (Persze tekintsünk el attól, hogy minden este gyereknevetést hallottam, minden este hajnal 3-kor 3 erős kopogás a bejárati ajtón, folyamatos rémálom egy ismeretlen fekete ruhás nővel akinek nincs arca.)
2016. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Persze tekintsünk el attól, hogy minden este gyereknevetést hallottam, minden este hajnal 3-kor 3 erős kopogás a bejárati ajtón, folyamatos rémálom egy ismeretlen fekete ruhás nővel akinek nincs arca.)".

Kapd be,nem vicces.De jó,lehet tényleg túlhajszoltam.

2016. jún. 24. 13:06
 3/3 Rambo vezér ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy ez csak egy film.

A démonokról sok marhaságot mondanak.

Embereket nem bántanak ok nélkül.

Ha találkozol is eggyel, amit kétlek, és nem kezdesz el keresztekkel hadonászni, hanem tiszteled, nem bánt...

2016. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!