Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 hónap múlva szülök és nem...

2 hónap múlva szülök és nem találom a megfelelő nevet a gyermekünknek. Meg lehet vhogy kérdezni a pocaklakótól, milyen nevet szeretne?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 18:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%
Adja neki az apja nevét ha gyerek lesz ha lány akor legyen az a neve mit vala melyik öreg anyának.
2016. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha fiú, legyen Ottó, ha lány akkor meg Ludmilla.
2016. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

meg lehet kérdezni, persze

(azt nem mondtam, hogy válaszolni is fog)

Írjatok apukával külön-külön listát az esélyesekről, és hasonlítsátok össze, amelyik egyezik, az a nyertes.

2016. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
látom, ezotériában nagyon jártasak vagytok...
2016. jún. 28. 20:42
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
na most csesszél le mindenkit, attól lesz ideális név
2016. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha fiú lesz, van két javasolt nevem:

1. Ubul. (ha megveteni akar veled valamit, kérdezheted: mibul Ubul?)

2. Buda. (ha menni akar valahova egyedül, mondhatod: nem oda Buda!)

.

Biztos találsz olyan "ezoteristát", aki vállalkozik erre a feladatra. Viszont mi a biztosíték, hogy nem a saját javaslatát mondja? Ha pedig pénzt, vagy bármit is elfogad "munkájáért", akkor a tisztessége már szóba sem jöhet!

2016. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Megkérdezheted tőle, csak nem fog válaszolni.


De nyomtassatok ki 200 nevet, vágjátok ki egyenként, tegyétek egy kalapba, és húzzatok egyet. Ha örültök annak, amit húztatok, akkor meg is van a név. Ha nem, akkor húztok még egyet. És közben nyugodtan gondolj arra, hogy a magzatod irányítja a kezedet. :D

2016. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Én kézrátétellel meg tudom mondani, milyen nevet szeretne a gyerek, 20.000 ft-ért.
2016. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, hogy így direktben meg lehet -e kérdezni, de szerintem tudat alatt nagy valószínűséggel úgyis azt a nevet választjátok amit ő akarna.

Különben miért lenne olyan, hogy bizonyos nevekhez bizonyos tulajdonságokat társítunk? Vannak például tipikus Alexandrák, Annák, stb., még sorolhatnám.

2016. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hallottam már sok olyan esetről, hogy megálmodta az anya. Ez nem tudom, az ő tudatalattija volt-e inkább, de olyan névvel ébredt, és biztosan tudta, hogy az lesz a helyes, ami addig eszébe se jutott, esetleg nem is tetszett neki. Szerintem ha a gyereknek fontos, valahogyan képes "üzenni", ha nem üzen, akkor dönts úgy, ahogy te helyesnek érzed és ami megérzésre illeni fog hozzá (esetleg menj végig az anyakönyvezhető nevek listáján, hátha megérzel valamelyiknél valamit, amelyikre nem is gondoltál). Vagy tedd fel a kérdést a tudatalattidnak, mondjuk elalvás előtt, nekem ez sokszor működik, álmomban szoktam válaszokat kapni a kérdésemre, ha nagyon koncentrálok rá elalvás előtt. Ez, mondom, nem tudom, hogy az én tudatalattim-e, vagy kívülről jön valahogy, de szerintem mindenképp hallgass a megérzéseidre.
2016. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!