Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan fórumot...

Ismer valaki olyan fórumot ahol nyugodtan lehet beszélgetni ezos dolgokról?

Figyelt kérdés

Olyan ezos fórumot keresek ahol nincsenek trollok, orkok, manók, törpök, hétmütyük meg más fajta idegesítő lények akik folyamatosan nyáladzva offolnak meg szétba@ák még a komoly kérdéseket is!

A fent említett lények NE VÁLASZOLJANAK a kérdésre!!!!

NE VÁLASZOLJ HA FELISMERED MAGAD A FENT LEÍRT FAJOKBÓL!!!



2016. jún. 29. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha meg tudod védeni az igazadat, akkor nincs miért aggódni. Ha az igazság érdekel, mindenkit igazát meghallgatod.

Ettől lennél szkeptikus.

Mi nem tagadjuk a nyilvánvaló igazat, ami miatt gőgből a guruk csak titkos helyen beavatnak. Hanem csalók, nem bírják a kritikát és még sorolhatnám. De ha valami nem nyilvános, számodra miért volna az? Miben különbözöl másoktól?

2016. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

"Ha meg tudod védeni az igazadat, akkor nincs miért aggódni. Ha az igazság érdekel, mindenkit igazát meghallgatod."


Lucifer, ezzel a baj, hogy egyrészt


- senki nincs birtokában az Igazságnak,


másrészt


- kérdésre vár választ, nem azt szeretné, hogy meg kelljen védenie a felvetését egy sereg, magát szkeptikusnak nevező trolltól.


Kérdező: sajnos nem ismerek ilyen fórumot, már magam is kerestem.

2016. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2016. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az igazság az hogy nem lehet kiemelkedő lenni. Ha évekig gyakorolod is az igazságot, akkor is csak átlegember maradsz. De egy párat jobb ha betartasz, hogy mindig nyitott legyél:

- nem ragaszkodsz semmihez, az elgondolásaidhoz, gondolkodás nélkül mész és tudod hogy egy kisgyerek vagy.. a gyorsaság nagyon erős fegyver, ha talál, arra meg ott van minden pillanat

- nem ragaszkodsz a világ által felállitott elvárásoknak, normáknak, véleményeknek még akkor is amikor a másik szemébe nézel

- ezeket betartva, de mégis hozod a legjobbat, amennyire csak lehet.. igy a legrosszabb napon 0 helyett 50% esélyed van mindenkinél, a legjobb napon meg 50 helyett 100... ez sokmindent jelent, ilyen az a pro aki csak megy elöre, nem bujik el, nem védekezik, megmutatja magát az ellenségnek, de ö is pro és lát mindent, vagyis azt amit a többiek is tudnak, és magát adja

- ha a prot le is szedik, mert mindenki ráugrik, akkor is 50 marad az esélye, de a csapattagjainak ennél minimum több, van idejük reagáni, nincsenek trollok stb. az élet kommunikáció, nem más, azt követik az anyagiak is...

ugyh probálj minnél jobb lenni, kövesd a szivedet, ha van sok eszed és erőd, ezt megteheted, láthatod és mások nem bánthatnak, csak egy ideig és nem véglegesen

2016. jún. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"gondolkodás nélkül mész"


Köszönöm,nincs több kérdésem!Ahogy látom a kérdezőt bármelyik szekta tárt kapukkal fogja várni. :D

2016. jún. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ismer valaki olyan fórumot ahol nyugodtan lehet beszélgetni ezos dolgokról?"

Valahol a tibeti hegyek mélyén ül egy csapat buddhista szerzetes akik elérték az emberi létezés legmagasabb fokát, rezgésük magas, karmájuk tiszta. Ők felváltva és folyamatosan meditálnak, őrzik és fenntartják a világ egyetlen valódi telepatikus közösségi hálózatát, egyfajta ezoterikus webhálót. Ha elég magas szintre érsz fel te is, ha rezgésszámod megegyezik az övékével, akkor csatlakozhatsz, megszabadulhatsz a tudomány olyan álságos vívmányaitól mint az internet és szkeptikusmentes környezetben beszélgethetsz a többi valódi ezoterikussal.


Hihihihihi! :D


u.i.: én is kíváncsi vagyok van-e ilyen fórum még valahol, ez már uncsi lett, minden beavatott eltávozott melegebb dimenziókba.

2016. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nem fórum. Azért ha normális kérdést teszel fel normális stílusban, akkor kapni fogsz értelmes választ. Azt én se értem, hogy ateisták miért ide járnak téríteni, de mindegy végülis. Én szívesen meghallgatom mindenki véleményét, sokszor világítanak meg egy dolgot más szemszögből, lehet abból is tanulni.

Most nem az idióta "poénos" trollokról beszéltem...

2016. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt szokták mondani, hogy "a jó pap mindig tanul"!


Engem nem az zavar,hogy valaki olyan írja le a véleményét aki nem hisz ezekben a dolgokban,hanem az zavar, hogy némelyek nem tartják tiszteletben mások hitét és szét barmolják a kérdéseket és mindezt olyan stílusban, hogy ezt már egyszerűen nem lehet elhallgatni.


Mond el ember a mondanivalódat, írd le a véleményedet, de ne csinálj embertársadból se hülyét se szamarat csak azért mert ő hisz!

Soha nem tudod, hogy ki ül a monitor túl oldalán és te olyan szavakat engedsz meg magadnak, hogy talán ha találkoznál azzal az emberrel akiből csúfot űzöl talán a föld alá süllyednél szégyenedben, ha van egyáltalán olyanod!

Persze vannak olyan "unalom" kérdések is de ezeket hamar ki lehet szűrni. Viszont vannak olyan kérdések amelyeknek van valóság alapjuk és nem is kevés.

Pl a tavaly egy lány feltett egy képet, egy egyszerű magáról készített képet a tűkőr előtt, viszont feltűnt neki, hogy valami más is van a tűkőrben ami nem oda való. Én ezt a képet letöltöttem, átdolgoztam, nagyítottam és mikor kész lett az a rész ami érdekelt bizony én is meglepődtem mert olyasvalamit láttam ami nem e világi és semmi keresni valója nem lett volna ott. És nem egy árnyék volt és nem visszatükröződés volt hanem egy valóságos tűkőrmás ami a fotó készítésekor ott volt a lány mellet.


Tehát vannak olyan kérdések melyeknek van valóság alapja, de az itt barmoskodó emberek miatt, annak a kérdezőnek akinek szüksége volna segítségre nem kaphatja meg mivel a kérdést szétbarmolják, azokat pedig akik normális válaszokat próbálnak írni le hülyézik és le pontozzák,hogy már senki nem mer írni ezek miatt, és így a kérdés is megválaszolatlan marad.


Tudomásul kellene végre venni, hogy az Ezotéria kategória azoknak volt létre hozva akik hisznek ezekben a dolgokban és nem azoknak akik nem hisznek.

2016. jún. 30. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha jobban belegondolok igazad van. Lehet, hogy engem azért nem zavar annyira, mert keveset vagyok itt. De teljesen igazad van. Lehetne egy troll kategória a jelentés gomb alatt. Egy idő után eltűnnének...
2016. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

"Lehetne egy troll kategória a jelentés gomb alatt. Egy idő után eltűnnének..."

Már bocs, de mi is írhatunk poénból hülyeségeket, ha mások komoly szándékkal teszik itt ugyanezt. Egyébként a legtöbb itteni troll értelmes válaszokat is ad, azért mert nektek nem tetszik, még nem trollkodás. Ez van. :)))

2016. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!