Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Folyamatosan bevonzom a...

Folyamatosan bevonzom a balszerencsét. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Például a nyelvvizsgám sem sikerült (az írásbelit úgy éreztem, hogy meglesz és mégsem lett meg, a szóbeliről papírt sem kaptam), az érettségiből azokat rontottam el, amikre nagyon sokat készültem (matek és informatika), egyetemre sem fognak felvenni. Egyszerűen már semmibe sem merek belefogni, ami fontos lenne (pl.: jogosítvány, OKJ-s képzés, újbóli nyelvvizsga). Van valami, amivel legalább egy halovány részét vehetném észre annak, hogy van szerencsém?

2016. júl. 8. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Most bevonzottad a "szerencsét" ez persze nincs.

Karma van, legalább nem a szakács oldalon tetted

fel a kérdésed.

Nincs se véletlen, se szerencse, se balszerencse,

Ki mit vet úgy arat. De ez életeken áthúzódó

folyamat. Én se értem mindig életem történéseit.

Pedig az alapigazság nem lehet más: ki mit vet úgy arat.

2016. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az életed történéseit a nézőpontjaid teremtik és haátrozzák meg. Ha úgy gondolkodsz magadról, hogy balszerencsés lúzer vagy, az is leszel. Tedd fel magadnak a kérdést: "Hogyan lehetne ennél jobb? Mi más lehetséges még? Mit kezdhetnék az életemmel, ami nagyobb könnyedséget teremt?". Persze nem fog azonnal megváltozni az életed, de ha eleget és elég jól kérdezel, az Univerzum előbb-utóbb válaszolni fog :). A "miért" kérdések kerülendők, pl. ne azt kérdezd hogy "miért vagyok balf@asz", mert akkor az élet/Univerzum bebizonyítja, hogy ezért és ezért.

Amúgy meg bátorítsd magad, mindenkinek sikerült legalább 1 okj, neked is menni fog :) Sok szerencsét!

2016. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Persze, egyértelmű, hogy rajtad kívülálló okok a hibásak, mindig.
2016. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez mem balszerencse, te nem tanultál eleget... De persze mindíg könnyebb valami másra fogni, mint beismerni, hogy elbaxtad...
2016. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen típusú "balszerencse" ellen a tanulás és a felelés gyakorlása segít, hogy tudj és ne legyen vizsgadrukkod.


Egyébként érdekelne hogy egy ezoterikus beállítottságú ember miért a matematika és informatikai felé fordul? :O


Ez számomra olyan mintha egy materialista elmenne szellemcsősznek. Biztos én gondolom rosszul, ezért kérdezem, hogy ezek hogy férnek össze?

2016. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is azokat rontom el folyamatosan, amikre baromi sokat készülök. Ne agyalj azon, hogy el fogod bukni, sz@rd le az egészet, csak arra gondolj, hogy mindjárt vége, juhú, meg lesz a tanúsítvány, és mehetsz az utadra. Én is ezt csináltam, és egy marha nehéz angol versenyen lettem különdíjas, de csak azért mert többet is beszéltem mint kellett volna... Szóval ne izgulj, nézz előre, mondd magadban, hogy most megcsinálod, és hazamész, tombolsz egy jót, hogy: huhú! Anya, apa megcsináltam! Túl vagyok rajta! És kész! :)
2016. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!