Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látomásban megjelent szimbólum...

Látomásban megjelent szimbólumok jelentése? Fontos, érdekes!

Figyelt kérdés

Van egy kis unokahúgom. Nagyon intuitív és gyakran vannak látomásai is. Ezekről többnyire nem szeret beszélgetni...Ma bement a szobájába és sírva üvöltött hogy: Anya! Láttam valamit!

Itt jövök Én a képbe.

Engem és gyermekem apját látta. Síras után mondta hogy csak Nekem mondja el mit látott. Azt mondta: láttalak Titeket kiakart békülni Veled Laci, kibékültetek, elköltöztél, egy lila szobában egy lakásban voltatok ahol egy tüzes kör volt közöttetek egy reggelen mikor épp nyaralni indultatok, és Ti nem láttátok azt. Aztán jött egy Unikornis átugrotta eltünt, és boldogok voltatok.

A lényeg: apa békülni akar egy hónapja, a kislány utálja amugy Őt és nem szeretmé h béküljünk. A lila szoba valós. a közös lakásunk hálója amiből elköltöztem... mutattam képet rs gelismerte hogy ez volt az. Mit jelenthet ez...? Buta válaszolók akik viccre veszik ne irjanak...köszönöm.



2016. júl. 14. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mindenesetre a gázt ellenőrízd a lakásban. Gyertyát se égess lehetőleg.

Elég hátborzongató.

2016. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem lakom már ott ahol ezt látta és szerintem ez csak szimbólum. Mondta h nem lesz tűzvész.
2016. júl. 14. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, akkor próbáljuk megfejteni a szimbólumokat:

A kör, lehet a teljesség, végtelenség szimbóluma vagy az, hogy valami "bezárul".Ha ez még tüzes is volt, nos a tűz, ami felemészti a dolgokat, akkor tehát így azt jelentheti, kettejük között nem lesz végleges ez a kapcsolat, nem valami sírig tartó örök szerelem ez, de a béküléskor ők ezt nyilván máshogy látják.Ezt tartom leg lényegesebbnek a történetből.Hogy az unikornis mit jelent, azt nem tudom.Talán valamilyen szimbolikus "segítő"-féleség "más dimenziókból".Talán ő az, akitől lehetne kérdezni valamilyen módon, például, ha tudatos álomban gyakorlatod lenne.

De nem tudom, miért kellett ettől annyira megrémülnie?

2016. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!