Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha létezik az illuminati,...

Ha létezik az illuminati, akkor miért hagyják, hogy szabadon terjedjen minden leleplezés róluk?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Te elhiszed hogy létezik?



Na látod pont ezért.

2016. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy létezik, pont ezért kérdeztem meg, kíváncsi vagyok hogy a konteós barmok mit válaszolnak erre a kérdésre!
2016. aug. 22. 19:43
 3/12 anonim ***** válasza:

"nem mondhatom el senkinek - elmondom hát mindenkinek"


Hogy az illuminatiból mégis mennyi igaz, nem tudom, de Bilderbergékről és a többiekről speciel még az újság is cikkezik, ők valahogy hihetőbbek.

2016. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát te sem cagy okosabb náluk ha velük foglalkozol.
2016. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es: igen, én nem Cagyok az
2016. aug. 22. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem látom bizonyítottnak az illuminati létezését, de e nem-létezését sem. Hogy ki-ki szerint divat hinni bennük, vagy nem hinni bennük, az nem érdekel.


Olvastam, hogy olyannyira előrehaladottak már a dolgok, olyannyira nem lehet már megakadályozni az illuminati terveinek a megvalósulását, hogy már nem kell a titkolózásra gondot fordítaniuk. A titkolózás már felesleges energiafecsérléssel, felesleges pénzkidobással járna.

2016. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint az istenes meg jézusos teória.
2016. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem egészen olyan. Elég csak ismerni az emberi természetet, különösen a politikusok, és a dollárdiplomácia/nagytőke főszereplőit. Konkrétan én abban nem tudok hinni, hogy NEM létezik a világot irányító pénzhatalmi elit...
2016. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Az ezoterikusoknak fordítva van bekötve az agyukba az a rész ami a hihetőségért felelős. Valami minél abszurdabb (ősi civilizációk, marsi idegenek, távolbalátás) vagy minél nyilvánvalóbb hogy pont fordítva kellene lennie az adott dolognak (tehát hogy pl. a titkos dolgokat titkolni illene) annál jobban meg vannak róla győződve hogy igaz és valami nagy titok lappang mögötte. Nyilván a valóság unalmas, a kábeltévé meg drága. :)))
2016. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha nem tudod legyőzni, állj az élére!


eljátszuk a saját ellenzékünket.


ez a két módszer a többit találd ki.

2016. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!