Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma reggel chemtrail hálóban...

Ma reggel chemtrail hálóban volt az egész égbolt Bsrattyos felett. Mi kell még az embereknek hogy elismerjék ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés
Felkeltem 09:15-kor és ahogy kimentem a teraszra, egyből megpillantottam, hogy a egész égbolt be volt 'hálózva', voltak amik már óriás felhő méretűvé duzzadtak mire kimentem. Számomra érthetelten, hogy az emberek többsége miért huny szemet efelett az egyre nyugtalanítóbb tevékenység felett. Mert ez nem kondenzcsík, azt egy egyszerű ember is józan ésszel megállapíthatja. Láttam már fekete jelzés nélküli repülőből is szórni, arra persze már nincs semmi magyarázat..?

2016. aug. 27. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Tudod mitől csíkos az ég? Nedves az a légréteg, és ki tud csapódni a vízgőz benne. Ha száraz lenne akkor egyet sem látnál, pedig biztos lehetsz benne hogy a légi folyosó ugyanott van.


Chemtrail hívőként vagy annyira korlátolt, hogy elhidd csak a kondenzcsík mérgez? Abba már nem gondolsz bele hogy a 10 ezer méter magasról "kipermetezett" mérget hány ezer méterrel viszi el a szél a fejed felől? Vagy hogy sokkal hatékonyabb lenne az ivóvizet megmérgezni...


[link]


Elmondom ki állapítja meg a kondenzcsíkot és valódiságát. Bárki aki elvégezte az iskolát, tanult fizikát és az IQ-ja 100 fölött van.

2016. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

"Mert ez nem kondenzcsík, azt egy egyszerű ember is józan ésszel megállapíthatja."

Akkor használd nekem a józan eszed, és definiáld pontosan, mitől és meddig kondenzcsík a kondenzcsík, és mitől és mikortól számít chemtrailnek?

2016. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Kedves kérdező! Ne tegyél fel itt ilyen kérdéseket. Igen, minden épeszű ember látja ezt. De sok bérkommentelő és fogyatékos is jár ide. Értelmetlen dolog őket győzködni, teljesen felesleges. Ne töltsd vele az idődet.
2016. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez általában fordítva szokott történni. Aki figyelt általános iskolában és van egy alapvető fizikai-földrajzi-meteorológiai ismerete (semmi komoly, elég annyi hogy a napsütés felszárítja a vizet, a meleg és hideg levegő merre száll, hogyan képződik a felhő) arra ritkán mondhatod hogy fogyatékos.


Ellenben aki azt terjeszti (mert a neten olvasta és elhiszi) hogy mérget permeteznek a repülők, és az ultimate érve az lett volna a chemtrailhez hogy attól mérgező a felhő hogy sokáig látható volt és nem szállt fel, arra ritkán mondják az emberek hogy normális. Ugyanis értelmesen és logikusan meg lehet magyarázni hogy miért látott felhőt, de aki nem hajlandó ezt elfogadni és jobban szeretné azt hinni hogy a háttérhatalom permetez, annak hiába érvelsz.

Érdekes, hogy egyik összeesküvés-elmélet sem józan gondolkodáson és tényeken alapul, csak következtetéseken, feltételezéseken és elborultabbnál elborultabb tömeggyilkossági teóriákon.

2016. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is lekemtréleztek a múltkor, már teljesen készen vagyok, hová fordulhatnék ???


És télleg fekete repülők voltak, én is láttam. Csak a hülye nem tuggya, hogy minden titkos repülő fekete !!! Onnan lehet megismerni !!! Ezt csak a hüje nem láttya be, és télleg nem volt rajta jelzés, ezt is láttam, mer csak 10 000 méter magasan repült ! Ébreggyetek és lássatok már végre!!!! A nyugati hatalmak mérgezik saját magukat !!! Hát nem láttyátok mi áll emögött ??? Összeesküvés van ellenünk !!!!

2016. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha látsz egy ilyen fekete repülőt, küldd már el hozzánk a szúnyogokat lechemtrailezni!
2016. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Nézd... Tartós tejet meg új cipőt már ne vegyél, neked lőttek. Azaz neked bekemtréleztek.
2016. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet valami igazság a kemtrélezésben, különben a benne hívők hogyan állíthatnák, amennyiben nem szellemi visszamaradottaknak születtek?
2016. aug. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azt mondod, semmi sem bizonyítja jobban a kemtrél valódiságát, mint hogy a kemtrélesek visszamaradott aggyal születtek? :D
2016. aug. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!