Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nyitva van a harmadik...

Ha nyitva van a harmadik szemed, milyen dolgokat tapasztalsz? Milyen természetfeletti lényeket látsz?

Figyelt kérdés
Kérem CSAK az válászoljon,akinek tényleg nyitva van a harmadik szeme!Szeretnék segítséget kérni,hogy nekem is megnyíljon! Egy éve kezdtem meditálni,aztán történt velem egy dolog,ami miatt abbahagytam,de rájöttem,hogy nem szabad félni,mert annál nagyobb érték nincs,minthogy magasabb tudati dzintre jussak! Csak szeretném tudni,hogy mire számíthatok,kell e félnem valamitől?
2016. szept. 12. 23:04
1 2
 1/13 Ozmium42 ***** válasza:
28%
Attól nem félsz, hogy ezobohóccá válsz? A tudati szintedet inkább abba az irányba kellene magasítani, hogy ne vedd be ezt a sok maszlagot.
2016. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem állandóan, csak időszakosan tapasztalom.

A jövőt látom.

2016. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Elnézést, hogy válaszolok, de nekem csak kettő van és bizonyos okokból még mindig nyitva van pedig hulla fáradt vagyok. Nem látok velük olyan lényeket csak természeteseket.
2016. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,hogy nem volt nagy kérés,hogy CSAK olyan írjon,aki átélte! Nem értem mit keres itt ebben a kategóriában olyan,aki nem hisz benne! Vagy talán mégis érdekel,azért böngészgetsz itt?
2016. szept. 12. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Sajnálom. Csak gondoltam írok, hogy van nekem is csakhogy kettő darab. Nem tudom mi az a "harmadik szem" nem ismerek ilyesmiket. Én nem tudom miben kell hinni és miben nem kell, szégyen nem szégyen őszintén megmondom, hogy tapasztalatlan sok mindenben. Még sosem láttam három szemű embert.
2016. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem, azon jöttünk röhögni aki egy évig próbálkozott valami baromsággal és most már nagyon szeretné hogy valaki a mesét végre valósággá váltsa! Ne aggódj, itt találsz majd képzelt 3 szeműt aki bátorít majd hogy újabb évet pazarolj a semmire. Ha eléggé elmerülsz benne majd te is azt fogod képzelni hogy néha látod a jövőt! :D
2016. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fish1 ***** válasza:
76%

Mindenkinek nyitva van. Ha nem lenne, nem élne.

Nem csak a természetfeletti lények látásával kapcsolatos, hanem hozzá tartozik az intuíció, megérzések, az érzékszerveken túli érzékelés, belső látás stb.

Megérzései mindenkinek vannak, bár sokan nem hallgatnak ezekre. Ezzel pl. tudod erősíteni, ha figyeled a megérzéseidet, intuitív dolgokat és persze a meditációval is.

Lényeket nem látok, szerintem ez viszonylag kevés embernél fordul elő, viszont meditáció alatt voltak már érdekes megtapasztalásaim.

2016. szept. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Akkor szaladj és lapozz fel egy biológiakönyvet, mutass rá a 3. szemre, mert amit itt összehordasz az fishy. :D
2016. szept. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
nekem a harmadik szememen távozik a székletem,szr ügy de nem látok vele...
2016. szept. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a normális választ! A másik fele meg NE irogasson ide,azt hiszem szépen kértem!!!
2016. szept. 13. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!