Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Utaztatás, előz életem illetve...

Utaztatás, előz életem illetve a jövőm? 15/L

Figyelt kérdés

Törpe korom óta szeretném tudni az előző életemet, még azt is, hogy haltam meg. Mivel foglalkoztam stb.

A gondom az, hogy ezt az Utaztatást nem csinálja meg nekem az akit megkérdeztem mert nem múltam el 18 éves, vagyis mert így tanulta, hogy addig nem.

Hasonló bármit tudtok, vagy valakit aki megcsinálná?


Másik dolog, jóslás. Olyan jóst tudtok aki nem y tévéből ismert, elkér több 10 ezer ft-t a nagy humbugért? Szóval olyat tudtok írni aki tényleg megjósolta a jövődet? Lehetőleg a III. vagy a XI. kerületben.



2016. nov. 23. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vannak itt bajok!
2016. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amugy gyerekeknel elofordul, hogy az elozo eletukrol beszamolnak pl hogyan haltak meg stb. Visszont a Te kerdesedre nem fogsz valaszt kapni de ezt gondolom te is jol tudod :D


"Utaztatást nem csinálja meg nekem az akit megkérdeztem mert nem múltam el 18 éves, vagyis mert így tanulta, hogy addig nem."


Tessek ? Ez mese...remelem ezt te se hiszed el :D ???

2016. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valószínűleg, de a remény hal meg utoljára. Addig is az is jó lenne ha találnék egy jóst.


Amúgy de, elhiszem. Legjobb barátnőm anyukája ment el erre és nála működött.

2016. nov. 24. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Működött, a kutya faszát működött! Csak (még önmaga előtt sem) akarta beismerni, hogy hülye volt erre pénzt kiadni.
2016. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kellett fizetnie, ingyenes mindenkinek.
2016. nov. 24. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
#2-s vagyok. Megall az eszem. Hol van ez a csodano ? Es miert kell 18 eves lenni ? Milyez a csomo maszlagos duma hm ? Lofa* es estifeny en mondom ez mese :D. Hulyesegre van esze es ti szepen elhiszitek. Ingyen nincs semmi...foleg, hogy megtudja mondani, hogy mi voltal az elozo eletedben...15 eves vagy...toltsd le a linux-ot es tanult meg hasznalni :)) en csak ennyit tudok mondani :D
2016. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!