Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyenek azok a típusú emberek...

Milyenek azok a típusú emberek akik a farkasokkal azonosítják magukat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyennel találkoztam. Van aki azt mesélte, hogy sokáig visszatérő rémálma is volt, hogy farkasok tépik szét, amíg egyszer csak ő lett a farkas és nem félelmet érzett, hanem erőt, a rémálom véget ért és a visszahúzódó személyiségéből egy rendkívül domináns lehengerlő erőszakos de valahol megbízható személy lett. A legtöbben kerülik mert nem tudják elviselni.


De ez az én jellemzésem.


Milyen az aki ezzel az állattal azonosítja magát, és miért? Ez gonosz erő, vagy tiszta természeti?



2016. dec. 10. 13:18
 1/10 A kérdező kommentje:

A fiú akit jellemeztem egyébként manipulatív is, de jószándékú, néha nagyon agresszív.

Viszont nagyon-nagyon hűséges. Ez sok embert vissza is riaszt sokan meg nem is viszonozzák a hűségét. A barátnőjével 3 évig volt együtt utána szakítottak de akkor is a lány hagyta ott és még mindig sír nekem utána.

2016. dec. 10. 13:21
 2/10 anonim válasza:
Személy szerint én is a farkassal azonosítom magam :) a farkas egy olyan lény , amely falkában jobban érzi magát , szereti megvédeni azt ami az övé és szeretteié , ha kell ezért bármit megtesz. Hűséges barátaihoz, szerelméhez akár egy életre is. De ezzel ellentétben egy farkasnak nem fontos , hogy másokra hagyatkozzon , ha a szükség úgy adja egyedül is megállja bármiben a helyét. Általában társasági lények , de ahogy írtam el vannak egyedül is , részben maguknak valók. Szeretnek kicsit kitűnni a sorból,ahogyan írtad az erőt ez is erre vonatkozik. Az erő mellé sajnos társul az agresszivitás is , egy ilyen erős teremténynek nagyon hamar elborulhat az agya és sokszor nem is gondolja végig hogy mit csinál , a szerettei azok akik ilyenkor vissza tudják húzni , ezért fontosabb ha van *falkája*
2016. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából magamat jellemeztem a kérdésben, csak annyi troll van ezen az oldalon, hogy nem akartam, hogy tönkretegyék a válaszokat. Szerencsére nem is írtak.


Ugyanígy jellemezném magam. Viszont kevés barátom van. Sokan nem tudnak elviselni, vagy "túl sok" vagyok nekik vagy túl szélsőséges. De egyedül is jól elvagyok, falkát igénylek, nem pedig csordát.

2016. dec. 11. 12:37
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok egyébként a twilightra hajazni, de esküdt ellenségeim azok az emberek akik viszont a vámpíros dolgokért rajonganak. A volt párom nővére is rajongott a vámpíros dolgokért és egy ideig ugyan sikerült elűznöm a kapcsolatunkból a kellemetlen társaságát, de végül egy életre fájdalmat okozott nekünk és szétszakított minket. Gyenge voltam.

De sok ilyen "vámpíros" emberrel találkoztam már és általában gyűlölöm őket. És persze ők is gyűlölik a "farkasos" embereket. Milyen érdekes egybeesés.

2016. dec. 11. 12:41
 5/10 anonim válasza:
Olyan emberek valók melléd akik feltétel nélkül szeretnek , kiállnak melletted és megbíznak benned az ilyen embereknél fontos a két oldalú hűség. Gondolom volt már úgy veled , hogy nagyon megbíztál valakiben mindent megtettél volna érte és ő mégis cserben hagyott... az ilyen embereket kell már a legelején kiszúrni és csak azt foggal körömmel magunkhoz rántani akinek tényleg szüksége van ránk és nekünk is rá
2016. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A vámpírnak általában nem egy csapat felállítása a célja, hanem olyan embereket keres akiknek csapolhatja az energiáit, elszívhajta az életét.
2016. dec. 11. 12:42
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, csak tudod hiába ismerem fel az ilyen embereket, általában mindig vannak ellenségeim, akik nem engedik ki őket a karmaikból. Vagy a barátaik, vagy ha épp van valamilyen komoly, vagy komolytalan kapcsolatuk, bár én sosem mondok látatlanban rosszat SOHA senkiről sőt általában nem is foglalkozom a vetélytársakkal, ezek még látatlanban is megmondják rólam azoknak akik felé nyitok, hogy én őrült vagyok, velem nem érdemes barátkozni, stb.

Volt már olyan lány akit egy hét intenzív együtt járás után szedtek le rólam manipulatív módszerekkel. :( Azóta is sírok érte. Ez fél éve volt és azóta nincs senkim. De elvagyok egyedül is....

2016. dec. 11. 12:44
 8/10 anonim válasza:
a vámpír egy misztikus lény , aminek létezéséről még mindig vitatkoznak az emberek és soha nem jutnak megállapodásra, különböző legendákat írnak amiben vagy hiszel vagy nem de alapja igazából semmi sincs...Itt egy domináns állat mint a farkas, még ha vérfarkasok lehet hogy nem is de mint állat a farkas képe mindenkinek megjelenik és tudja hogy miről van szó. Az hogy farkasok vannak az egy alá támasztott tény nem pedig mítosz :D
2016. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ahogy intenzívebben lépnék, például elhívom találkozni, stb. Általában akiken érzem azok el is jönnek, de utána mindig az van, hogy azok akik az energiáikon élősködnek megtudják, és elkezdenek rólam rémhíreket terjeszteni, stb, és elijesztik a "potenciális falkatársat"

A másik, hogy általában a "hímekkel" sem jövök ki jól a dominanciai harc miatt. Nőstényekkel sokkal jobban.


Egyébként úgy tudom a farkasok sem falkában (mint nemrég kiderült) hanem családokban élnek. Az alfa pár és az utódaik. Fogságban csapódnak csak falkákká.

2016. dec. 11. 12:46
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, de nyilván én sem vagyok vérfarkas, hanem ember vagyok. Ez inkább afféle misztikusság, ezoterikus beállítottság, vagy szellemi lét? Talán. (szellem)


Ugyanígy lehet a vámpír bármi olyan élőlénynek az alternatívája, vagy démoni lénynek ami ártó és energiát fal. Én ezt gondolom. Szóval én sem a "vérszívó vámpírra" gondolok, hanem egy olyan domináns lényre, ami nem olyan tiszta és lojális mint a farkas de ugyanazt a hatalmat akarja elérni csak mocskosabb eszközökkel, és akiket meg maga mellé állít, azok nem is inkább a társai mint "donorai"

2016. dec. 11. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!