Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg várható 2017 szeptembe...

Tényleg várható 2017 szeptemberében világvége?

Figyelt kérdés

Nem tudtam máshova nyitni a kérdést ezért előre is elnézést.

Nem egy oldal osztotta meg, hogy ez befog következni van valami valóság alapja?

És nem a napivicc-jo.com meg ilyen oldalakon láttam, 9GAG is kirakta, blikk( mondjuk ez sokat hazudik) pár tudományos oldal is.



2017. jan. 4. 16:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
már lassan nekem is unalmas...
2017. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 llorTllorT válasza:
hátha,reménykddjünk.
2017. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára!!
2017. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Már 2000 óta a másvilágon vagyunk. 2012ben a másvilágon is volt egy világvége. Nem tudom hogy ennél lejjeb lehet e már süllyedni.
2017. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen, tuti hogy világvége lesz... Szóval add el mindened, a pénzt add az etiópoknak aztán legyél fényevő és költözz Izlandra...
2017. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Shai-Hulud ***** válasza:

[link]


Idézem a cikk végén olvasható összefoglalást:

"Meade egyébként már 2012-re is megjósolta a világvégét, miszerint bolygónk a titokzatos Niburu bolygóval fog ütközni és mind meghalunk... "


Hát ha a Nibirut túléltük, akkor ezt is átvészeljük majd valahogy. :-D

2017. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Igen, több, mint valószínű.
2017. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az hogy az a magyar csillagász nő felfedezett egy aszteroidát ami számítása szerint 2017. OKTÓBER (nem szeptember) 12.-én be fog csapódni a Földbe és mindannyiunkat kipusztít?

NEM!

2017. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ideje lenne egy világvége elhárító szolgálatot szervezni.

Felkutatnák, és a jelzett időpont utáni napon rinocéroszbőr* korbáccsal jól eltángálnák a világvég-kamuk kitalálóit.


* Mivel állatbarát vagyok kiegyezek autógumiból készült ütleggel is. ( Ha nem sikerül egy végelgyengülésben elpusztult orrszarvú bőréből szerezni.)

2017. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19: szerintem elég lenne letiltatni őket a youtube-ról, mert észrevettem, hogy általában minden kamu világvége jóslat valami qrva hiteles Youtube videó miatt válik népszerűvé, amit a bulvároldalak felkapnak.
2017. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!