Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki járta a Balatonedericsi...

Aki járta a Balatonedericsi fekete kastélyban mit tapasztalat?

Figyelt kérdés
Idén Balatonfüredre megyünk nyaralni és az egyik ismerősöm mondta h ők tavaly el voltak Balatonedericsén mert ott van a Fekete kastély ami a legenda szerint több gyilkosság helyszínéül szolgált ennek következtében rengeteg túlvilági entitás lakik a mai napig a kastély falain belül.Mielőtt jönnétek a gúnyos megjegyzéseitekkel kijelenteném h én nem igazán hiszek a paranormális dolgokban csupán egy nyaralási élménynek szánom a kastély meglátogatását elvégre nem minden nap mehet az ember egy több gyilkosság helyszínéül szolgáló kísértetkastélyba.A másik meg az h csak 60 kmre van Balatonfüredtől és ha már a környéken nyaralunk mért ne vigyünk bele egy kis adrenalint.Azt be kell vallanom kicsit azért parázok a kastély meglátogatásától mert mégis csak gyilkosságok helyszíne volt ezért szeretném tudni h ki mit tud róla ill ha aki járt a kastélyban mit tapasztalt.Volt e valami fura bent v hasonlók.

2017. jan. 19. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztosan nem érdekel téged az a dolog ami harminc évvel ezelőtt történt meg velem ott.
2017. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszel a paranormális jelenségekben(mert így nem tudsz veszélyforrásokat, pl.: visszajáró lelkeket bemesélni magadnak), nem lesz semmi adrenalin a látogatásban. Kicsit persze borzongató, ha belegondolsz, hogy gyilkosságok történtek ott, de ennyi.


Adrenalinnal teli látogatást a Kis-Moszkvában tehetnél, oda már bejutni is... hogy úgy mondjam elég izgalmas lenne(ha odamennél, vigyél jutifalatot a németjuhászoknak, akkor talán nem kóstolnak meg téged).

2017. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

"elvégre nem minden nap mehet az ember egy több gyilkosság helyszínéül szolgáló kísértetkastélyba."


Nagy karrier...! Gratulálok, hogy ez egy program valakinek. Innen menekülni szoktak a patkányok, nem odarajzani..

2017. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Első: de engem érdekel,mi történt veled


Második: hol van az a Kis Moszkva?

2017. jan. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Elég végigsétálnod Budapest bármelyik frekventáltabb terén, és máris sokkal több gyilkosság helyszínén jársz, mint ami abban kastélyban történt és történni fog.
2017. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

4-es Úrkút és Nagyvázsony között félúton, de csak vicceltem,nem tudsz oda bemenni, mai napig őrzi a Honvédség. A kutya, amit említettem, még a kisebbik gond, az AK 63 D-s őrök már nagynak számítanak... és nem kevesen vannak.


Viszont ha érdekel, videókat nézhetsz róla, újságírók jártak ott, cikkek is vannak a neten. Röviden tömören a szovjetek részére felépített kis város(most szellemváros), ahol állítólag nukleáris fegyvereket is tároltak. Egyébként hangulatos lehet tenni egy sétát odabenn, amolyan Mad Max feeling, csak hát sajna nem lehet bemenni.

2017. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kastèlyt.
2017. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát nem akarlak kiábrándítani, de az országunk egy nagy temető.

A kastélyoknál kb nagy eséllyel történtek erőszakos halálok, ha más nem a török megszállás alatt.

Szóval a legtöbb vár/kastélynál ez olyan szennyes szerűség.


Aztán ott vannak a régi temetkezési helyek, csatahelyszínek... stb.


Szerintem semmi földöntúlit nem fogsz ott tapasztalni. Az amcsik olyan paranoidok, hogy félnek minden ilyentől, de Erdélyben még Drakul vára sem kísértet járta. Ellenben vonzza a tömeget a szaftos múlt, mint a középkorban a parasztokat a nyilvános kivégzések.

2017. jan. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Ez pontosan így van előző! Minden szavadat csak igazolni tudom!


Sőt, ha még azt is leírom, hogy Drakula nem is "ivott vért", és semmi köze nem volt a vámpírokhoz (már, ha lenne ilyen, hogy vámpír: Vámpíroknak egyébként a denevéreket szokták hívni), az milyen meglepő lenne nem? :D

Szerintem egy csomóan nem is tudják, hogy köze nem volt semmi ilyesmihez....

Az is csak egy hatalmas nagy business a túristáknak! :D


A sok hülye, tudatlan, meg boldogan megy meglátogatni Vlad várát! :)


Ugyan miért ábrándítsák ki őket tudatlanságukból, amikor ez nekik hatalmas nagy üzlet? :D

2017. jan. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A 2 esnek.Én nem azt írtam h egyáltalán nem hiszek a szellemekbe én azt írtam h nem igazán hiszek.Mivel oda akarok menni ezért nyilván valami még is csak mozgatja a fantáziámat a kastéllyal kapcsolatban még ha a vissza járó szellemek részét nem is hiszem el.Am lesz 1 tökéletes szellemradarom arra az esetre ha mégis kísértet járta lenne.
2017. jan. 21. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!