Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan változon meg az életem?

Hogyan változon meg az életem?

Figyelt kérdés
Folyton csak a rossz ér.Hiszen jó vagyok.Allandoan a banat es csalodas .Sokan bantottak testileg es lelkileg is.A tesom korhazba van.A baratom meg se kerdezi hogy van avgodom erte.Es ma jött haza a munkabol hetol voltak tizig és megkerdeztem hogy hogy ilyen hamar haza jottetek.Tudom hogy hideg van ezert johetek el.De ha allitalug ugy kerdeztwm meg tole.amkor sem klene e.gem lelkileg es testileg sem ba.tani.
2017. jan. 20. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

3× olvastam el. A sztori eleje teljesen másról szól, mint a vége. Ki se lehet találni, hogy most konkrétan mi a gondod, vagy miért tetted fel a kérdést, és ebben a kifürkészhetetlen helyesírásod se segít. Nem szitkozódni akarok, félre ne érts, én segítenék, de lehetetlen kitalálni ebből, hogy mi a problémád.


A végén elkaptam egy ilyen szálat, hogy a barátod testileg bánt. Az első ilyen alkalomnál ott kell hagyni és keresni egy normálisat.

2017. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te valami külföldi vagy? Mert magyarul nem igazán tudsz!
2017. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a gondolkodásodat, és az életed is megváltozik.
2017. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És enek mi a köze van az ezotériáho mond már elnekem .Szegény barátod hétől tizig kint volt a hidegben azt értem de a töbit nem nagyon .Hejesen irní hol tanultá?
2017. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!