Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor asztrál kivetülésem van, hogy felébredek pont akkor amikor elérnék oda ahová szeretnék?

Figyelt kérdés

Már többször volt nekem asztrál kivetülésem és soha nem gyakoroltam,hogy ezt hogy kell csak egyszer megtörtént. Addig nem is tudtam róla,hogy ez mi míg egyik ismerősömnek nem említettem,hogy vannak ilyen álmaim mikor kijövök a testemből, látom magam ahogy alszom, áttudok menni a falon vagy ajtón,tudok repülni,megtudok nőni stb...Sokat is meditáltam, és meditálás után nagyon sokszor voltak asztál kivetüléseim.

Az lenne a kérdésem,hogy van egy hely ahová mindig elakarok jutni, de valamiért mindig felébredek, és ha felébredek és sikerül visszakerülnöm miért van az,hogy utána már pl a falon nem tudok átmenni vagy az ajtón? Próbálkoztam azzal is,hogy teleportálok,de teljesen máshová jutottam el. NEm tudom miért akarok arra a helyre eljutni,csak azt hogy annak az illetőnek mondanom kell valamit.



2017. jan. 21. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azèrt mert helyileg beazonosítod a cèlod ès testileg èrtelmezed ès felèbredsz
2017. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert még nincs ott semmi keresnivalód!
2017. jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!