Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Talán nyitva a 3madik szemem?

Talán nyitva a 3madik szemem?

Figyelt kérdés

Meg érzem mikor ogndolnak rám,álltalában olynakor nyomódik a hasam! és láss csodát hozám szólt anyu vagy apu vagy a haverjaim.

Többször történt olyan,hogy olyan vizsgának láttam az eredményét ami csak 2-3hónap múlva lene esedékes!.

Meg az exemel kapcsoaltban meg érzek több dolgot pl:az exem az exével jöt ösze,meg ilyenek! de álltalában az exemel vagyok igy,őt most szeretem és na hát ő vele több dolgot meg érzek!miért van ez? olvastam már a 3madik szemről! ugy vélem,hogy ez lehet!,de nem vok biztos benne! ha nem azt cisnálok amit akarok meg fájdul a fejem de nagyon!,leg kisebb hangot is meg halom,fényt sokal jobban érzékelem mármint a szineket ugy mintha erősebbnek látnám!,de néha olyan homályosan is látom az előtem lévő tárgyakat de olyankor mindig olyan furán érzem magam,mintha valami történe de nem tudom,hogy mi.

Mi lehet ez?kérlek segitsetek!nagyon nem jó.


2017. jan. 22. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyesírást miért nem érzed?
2017. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Fazis enyhe nyomas a homlokon ès az agyban.

2. Fazis a kisagy ès a nagy közötti területen.

3. Fázis bizsergès, energiatöbblet.

4. Fázis aktív. Koncentráció, kèpzelet, akarat, belső figyelem ès alakzati èrtelmezès.

2017. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akinek nyitva van a 3. szeme az nem megérzi , hanem valóságban látja a múlta ,jelent és jövőt . A megérzésekben pedig jó dolgot kell látni .
2017. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem igazán lehet leírni szavakkal
2017. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!