Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet, hogy tudok...

Ez mitől lehet, hogy tudok róla mindent anélkül, hogy elmondaná?

Figyelt kérdés

Van egy pasi/férfi, akivel sokszor kitaláljuk egymás gondolatait, befejezzük egymás mondatait.


Sokszor tudom, hogy mi történt vagy fog történni vele... Például tegnap úgy volt, hogy elmegy moziba az egyik haverjával, meg is volt a jegyük meg minden... Mégis azt éreztem, hogy ebből nem mozi lesz, aztán ma mesélte, hogy tenyleg nem mentek el a moziba végül...

Meg megéreztem, hogy előzőnap este nem otthon volt, hanem egyik barátjánál aludt, pedig nem is volt róla szó, csak másnap mondta.

Meg egyszer megkerdeztem tőle, hogy boltba megy e ma... És épp akkor indult el a boltba!



Olyan fura dolgok ezek. És volt, hogy ő is megèrezte a velem kapcsolatos dolgokat.



2017. jan. 22. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben meglepő dolog. Jól ismeritek egymást, ezért is tudod az érzéseit és szokásait. Nyilván régóta ismeritek egymást. És megkockáztatom, hogy a kettőtök kapcsolata több, mint szimpla barátság, még ha plátói is.
2017. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak négy hónapja ismerjük egymást :)

De köszi a válaszod

2017. jan. 22. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Két összeillõ ember, fénylõ tágra nyiló szemmel,vigyázz elakad a hangunk,istenem,hát mi vagyunk"...........van folytatása.:)
2017. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezõ a privire válaszolva,ez egy dal.Ez a dal jutott eszembe,azok után,amiket leirtál. Szécsi Pálnak a dala,ha ismered egyáltalán.Ma hallottam az egyik rádióban.
2017. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ismerem :)


Csak azt hittem vmit átvitt ertelemben kell érteni

2017. jan. 22. 20:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma is volt egy ilyen eset.
2017. jan. 31. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
:)Es mi volt az?
2017. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!