Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valamire nagyon sokat...

Ha valamire nagyon sokat gondolok, valóra válik?

Figyelt kérdés
Most várom az első babámat, és tele vagyok negatív gondolatokkal (esetleg valami baj lesz a szülésnél, beteg lesz a gyerek, meghal stb.), pedig próbálok nem gondolni ezekre, de mindig előjönnek. Azzal ijesztgettek ismerősök, hogy ha gyakran gondolok valamire, vagy nagyon félek valamitől, az előbb utóbb valóra fog válni.
2010. máj. 12. 19:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%
Nem tudom így van-e,de ez esetben akkor gondolj nagyon pozitív dolgokra.
2010. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Persze. Múltkor Harry Poterré változtam és kígyónyelven dumáltam skype-on
2010. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, van ilyen, hogy azzal, hogy folymaatosan arra koncentrálsz magadhoz hivod a bajt.tehát csak nyugi :)
2010. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen ,ez tényleg igaz,ha csak jóra gondolsz akkor azt vonzod,ha rosszra akkor pedíg a rosszat,mivel berögzül az agyadba és az agyad ezt kiközvetíti az univerzumnak és ez hozza a rosszat ill. a jót.
2010. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ez tényleg nem hülyeség. Gondolkozz pozitívan!És nem lesz baj.
2010. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Kijelentem, hogy a gondolatnak van teremte ereje! Ha nem is azonnal, de belátható időn belül ez-az összejön. Több példát is mondok neked a közelmúltból.

2 éve van autóm, mindig szerettem volna alá alufelniket. Nincs rá pénzem, és a télen kaptam BMW alufelniket, INGYEN!

Vágytam szkennerre,és nyomtatóra is és 5E Ft vettem egy multifunkciós gépet.

Vagy nagyon jó lett volna egy pendrive és találtam egy oldalt ahol nyertem egyet.

Még akadna több esett is, hirtelen ezek jutottak az eszembe.

2010. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek az én esetemben szét lehet választani az aggódást a gondolattól? Vagy az aggódás is belső gondolat és nem teszek jót magunknak.
2010. máj. 12. 20:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1.Miért aggódsz?Volt esetleg valami örökölhető betegség a családban?

2.Ha komolyan kikészülsz az aggodalomtól,a baba is megérzi!!!

3.Próbálj meg mindenféle jó elfoglaltságot,köss,vagy varrj,vagy ülj ki egy padra,és nézz a felhőkből ki ábrákat,és gondolg azt,hogy hamarosan a kicsid is fogja nézegetni az eget..mindíg pozitívan gondolkodj,ez "csak" egy szülés..majdnem minden nő életében van,és nem a középkorban élünk,jobb már az orvostudomány!Bízhatsz bennük,és abban,hogy hip-hop már kint is van a kicsid,és néz mélyen az anyja szemébe! :) Ugye milyen jó lesz?!Majd ez jusson eszedbe,akárhányszor aggodalmaskodsz!Két csillogó szempár!!!

2010. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem volt probléma mentes, veszélyeztetett is vagyok, hetente járok dokihoz, ahova mindig rettegve megyek, felkészülve a legrosszabbra. Köszönöm a jó tanácsot, igyekszem betartani.
2010. máj. 12. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

veszélyeztetett lehetsz szimplán a korod miatt Lehet ez a lehetőség?

Amiatt is, ha volt apró vérzés a terh. elején.

Vagy görcsök miatt.


Pihenj sokat, nézz mesefilmeket, vígjátékokat. Keresd a pozitív élményeket.

Séta, szép kert, kellemes emberek, stb.

Napjában többször gondold, minden rendben van. Növekszik a babám, egészséges.

Nem sokára a karjaim között tatom.

Szép, egészséges, jól eszik, jól fejlődik..stb.


Fordítva nem jó!!! tehát ne azt mondd, hogy nem lesz baj, hanem a fenti példák alapján!!!

2010. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!