Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Többször is megjelent már a...

Többször is megjelent már a 9:11 amikor rá néztem a telefonomra vagy reggel 9:11 volt vagy este 19:11! Egy ideje már így van és most már kezd zavarni a dolog. Mit jelent ez a számisztikában?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszi a semmit!
2017. jún. 26. 23:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat elmeletileg ezt

9+11=20 2+0=2

De nem hiszem, hogy koze lenne hozza.


De jobb, mint amikor en lattam mindenhol a 666ot :3

2017. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9:11 azaz 9. 11. Én történt 2001-bem amerikába a felhőkarcoloba csapodó "terrorista" által vezérelt repülő?

Érdekesség: Az nap a munkásoknak több mint a fele nem ment be dolgozni. És egy friss tulajdonos biztositást kötött az épületre nemsokkal a baleset megtörténése előtt ez által milliókat keresve. Mindenki szürjön le belőle amit akar, én nem mutogattam senkire.

2017. jún. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

9:11 blaze it!

Ja, az egy másik mém.

2017. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert telik az idő?
2017. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 Dehogynem, éppen trollkodni próbálsz az ezerszer megcáfolt konteóiddal.
2017. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 thoomas26 ***** válasza:

Ha lelkileg komolyabban érintett a "911" eseménye, s elég sokat foglalkoztatott a dolog, akkor a tudatod azonnal felfigyel bármilyen helyzetben erre a számra s azonnal magával az eseménnyel kapcsolja azt össze. Nyilvánvalóan sok számot látsz a mindennapok során, bárhol is legyen az, de amíg a többiek felett elsuhansz, észre sem veszed tudatosan, addig ha valahol a 9 és 11 számot látod, rögtön kapcsol a tudatod.

E jelenség számomra sem idegen.

Sok mindent az életben a felsőbb énünk sugallatára teszünk. Így nem lehet véletlen akár az sem, hogy pont akkor nézünk az órára, amikor 9:11 van rajta. De a felsőbb énünk nem igazán "szórakozna" ilyenekkel, így az előbbi eset a helytállóbb.

2017. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne a számmisztikai jelentését keresd, hanem 1/4 óráig ne nézz telefonodra reggel 9 és este 7 után!
2017. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!