Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A médiumok tudnak kommunikálni...

A médiumok tudnak kommunikálni egy szellemmel, ha az már reinkarnálódott?

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 01:13
 1/7 Fish1 ***** válasza:
Elvileg igen, mivel amikor egy szellem testet ölt, akkor nem az összes energiáját hozza magával, hanem csak egy részét. Így nem csak testben ténykedik, hanem a másik dimenzióban is, a szellemvilágban (pl. amikor alszunk, vagy aki nagyon fejlett spirituálisan, az meditációban is). Ezekre többnyire nem emlékszünk. Az odaát levő szellemi energiával szerintem ugyanúgy kapcsolatot tudnak teremteni.
2018. máj. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Fish1

Ezek szerint a szellemnek a kettő negatív hatványa szerinti része reinkálódik?

Ha egy része mindig ott marad a 'másik dimenzióban', akkor hányadrésze születik az új testbe negyedik-ötödik újjászületés után?

Ezért lehet olyan sok szellemtelen ember...

2018. máj. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehát az energia nem vész el, így szerintem nem is csökken :D De jó vicc volt :D
2018. máj. 23. 06:22
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem csupán médiumság hogy ki tud szellemekkel kommunikálni. Tudatlanok vagytok e téren. Bárki képes kommunikálni mindenféle lénnyel más űrbeli fajjal is . Mert ez is az üzenet közlés szerint megy ez. Telepatikus gondolatok kivetítése az adott lénynek ő erre reagál meet az univerzum alapköve ez a természetes képesség . Régen is volt csak ma anno ebbe a matériás világba ahol mindent tagadnak na azért ez erős. Én is tudok szellemekkel kommunikálni ami nem a médiumra utal hanem arra hogy mert nyitva a harmadik szemem ami egy energia csúcs a homlokodba enregia rendszer ami képes segiteni neked. Ma már mindent tagad a Nyugat mert ohh ma az a divat hogy ne higyjetek pozitiv életbe jobb dolgokba. Csak a nyugat gondolja a nagy Usa hogy minden nekiknjár és ennek a világnak úgy hogy közbe nemis lehet hinni jó dolgokba . Felejtsétek el ébredjetek fel mert ez a lényege a tudatosság felébresztésének . Senki nem bánt senkit erről nincs szó a mondanivalomban. Csak azt hogy ma már megvannak s praktikák hogy a lelket felfejlesszük magunkba hisz azért vagyunk itt hogy a képességeket önnmagunkba megtaláljuk. Nem kell higyjetek de ez nem vallás, nem félrevezetés hanem egy magasabb fényesebb intelligencia mondja velem. Lekell építenetek a földi illúziókat s mindd magatokba. 19F . Sas a nevem a föld egyik védelmezője földi nevet nem mondok ocsmány emberi jelző nem méltó .
2018. máj. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DI43L0 ***** válasza:

,,A médiumok tudnak kommunikálni egy szellemmel, ha az már reinkarnálódott?"

,,Nem!"

"Így nem csak testben ténykedik, hanem a másik dimenzióban"

Az meg micsoda? Vagyis a dimenzió definíciója...? Milyen kritériumnak felel meg?

"Az odaát levő szellemi energiával szerintem ugyanúgy kapcsolatot tudnak teremteni."

Mi az a "szellemi energia"? Meg tudod fogalmazni? Hogyan lépsz kapcsolatban egy energiával, vagyis inkább jobb kérdés hogyan kommunikálsz egy energiával? Ha meg próbálsz kommunikálni egy elektromos vezettékkel, annak általában csúnya vége van, pláne, ha fizikai kapcsolatot teremtesz vele. *ikszdé*

2018. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szilard2290 ***** válasza:
11%
Kerdves Kérdező! A válasz nem. Mivel reinkarnálodott. Igen energiákról beszélünk. De ami aki már ujjá született azzal nem.
2018. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindannyian szellemek vagyunk a testünkben és így újjászületés után már nyílván nem lehet ugyanúgy elérni. Sőt: kifejezetten tilos a híres szellemidézés, mert a legtöbb esetben abszolút teljesen mást hoz közénk. Például egy szellemgyógyász akkor képes elérni egy elhunyt személyt, ha még nem távozott vagy valamiért itt-ragadt egy szerettén. (Különben ez egy kóros állapot mindkét személy számára.) Azt nem tudom, hogy valaki képes volna-e reinkarnációról adatot lekérni. De úgy hiszem, hogy nem. Szerintem oka van annak, hogy a legtöbb ember tudatlanul és ismeretlenül áll a halálhoz. Meg kell tanulnunk elfogadni a véget, aztán majd halálunk után újra boldogságot találunk odafent.
2018. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!