Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak, hogy...

Van jelentősége annak, hogy egy általam látásból ismert személlyel már vagy háromszor is összefutottam teljesen véletlenül?

Figyelt kérdés
Ő nem ismer engem, én pedig csak látásból. Annyit tudok róla hogy azonos egyetemre járunk, de ez a három véletlen talakozás nem az egyetemen történt hanem a főváros teljesen random pontjain. És ő mindig ugyan úgy egy kutyát sétáltatott és egy kisfiú volt vele. Most gondolom úgy tűnök mint aki megkattant de ez már sok hogy véletlen legyen. Annyit tudok róla hogy kutya barát tehat nem ezen akadok fent. Valószinu a kutyus mindig vele van. De ez hogy teljesen random helyszíneken és időpontban felbukkanjon, ahol eppen én is random megjelenek ezt már nem tudom hova tenni. Valójában nem tudom milyen megfejtést vagy választ várok erre, egyszerűen úgy éreztem ezt ki kell ide írnom. Talán tényleg csak megkattantam.

2018. jún. 28. 00:45
 1/9 flying whale ***** válasza:
35%
Lehet hogy számodra szimpatikus személy valamiért, beszélgess vele és ismerd meg. Az érzés megfejtése csak így lehetséges, ha valóban szeretnéd érteni a lényegét ezeknek a véletlen találkozásoknak.
2018. jún. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Nemrég én ezt "eljátszottam" valakivel egy ugyanazon helyen, remélem 4.* is összejön. Az okok nem véletlenek sohasem.
2018. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Üdv a Trueman showban körülötted mindenki csak statiszta és te vagy a főszereplő :)
2018. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Előfordul. Én is sok embert láttam már a buszról teljesen random helyeken. Megjegyeztem őket bizonyos okoknál fogva. Na, mármost ha nem jegyzem meg őket, akkor fel se ismerem, tehát simán lehet, hogy jóval többször előfordul, mint gondolnánk, csak nem vesszük észre! Nem vagy megkattanva, nyugi!
2018. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%

Ne láss többet bele a dolgokba.


Akár az is lehet, hogy a kövekező 10 évben minden nap látod és az is hogy mostatól soha többé. Bármi megtörténhet, valaki a lottót is megnyeri.


Éppen úgy alakult, hogy ugyan abban az időpontban ugyan ott voltatok 3x. És? Ez semmit sem jelent....

2018. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor van:) Lehet, hogy Isten valamire fel akarja hívni a figyelmed. Nem feltétlenül, hogy járj vele, vagy beszélj vele, lehet, hogy csak van rajta valami, amit észre kéne venned. :) És minden bizonnyal észre is fogod venni:) De amúgy lehet az is, hogy beszélned kéne vele, de nem feltétlenül, lehet, hogy nem ez volt a terv, születésed előtt, de lehet, hogy igen; kövesd , amit belül érzel, kivéve, ha ártanál vele bárkinek. Meg hát amúgy tudatosság, most már tudod, hogy bármikor szembe jöhet az utcán:) Amúgy tényleg valaki azt mondta, hogy ami véletlennek/szerencsének tűnik, az Isten álruhában. Szal talán okkal lett odatervezve a sorsodba az az adott illető. És hogy pont életednek azon szakaszában találkozzatok.
2018. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*meg az ő életében is . Amikor már rendelkeztek valamivel, amiből a másik már tanulhat, fejlődhet; mindketten tudhattok fejlődni esetleg; de lehet, hogy csak az egyikőtök eszmél majd rá valamire, jut valami megértésre a másik által, és lehet az is, hogy csak a másikotok, de lehet az is, hogy mindketten. -Ja és én még nem olvastam el a kérdés kifejtéseét.
2018. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
5# Vagyok. Elnézést kérek. Nem vettem észre, hogy az ezotéria kategóriában van a kérdés. Most már értem a lepontozást :D
2018. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!