Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gyerekkoromban kiszáradással...

Gyerekkoromban kiszáradással kórházba kerültem, és kívűlről, felülről láttam magam és a szobát. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiszállt a lelked a testedből
2010. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
hallucinációnak hívják...
2010. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

néha kiszáll a lelked a testedből de ilyen velünk még soha nem fordult elő csak beszéltünk róla

ez nagyon ritka

2010. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
még elég kicsi voltam,de erre a mai napig tisztán emlékszem...kétlem,hogy hallucináltam volna....egyébként gyerekkoromban kérdeztem,hogy mi volt ez és hülyének néztek....mostanában kezdett el ez érdekelni....
2010. jún. 21. 12:38
 5/18 BlackSword ***** válasza:
23%
Pedig az a keserű valóság, hogy halucináltál... Abban az állapotban teljesen természetes jelenség... Nyugi, nem lesz a lázálmai miatt senkit sem tartanak bolondnak... Én csigákat láttam közeledni állítólag amikor 41 főlé szaladt kiskoromban a lázam... De ha még ilyeneket is kitalálsz, akkor ne kegyél meglepődve ha idiótának fognak nézni... Fogadd el a valóságot...
2010. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Testen kívüli élmény volt.Ez nem hallucináció.Sokan átélik.Bár lehetett akár halálközeli élmény is.Nagyon magas láz esetén lehet hallucinálni.De érdekes módon,lázálom beli hallucinációkban nem szoktak olyasmit tapasztalni az emberek,hogy a testük felett lebegnek.Ez az élmény csakis testen kívüli állapotban fordul elő.Vajon miért?
2010. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 BlackSword ***** válasza:
29%
Éppenséggel halucinálhatja, hogy a testén kívül van... és a kérdező maga írta, hogy veszélyesen ki volt száradva, az agya nem kapott elég oxigént... Tehát nem hinném, hogy a halucináció más eredetű lenne, csak másként jelentkezett náka... Mivel nincsenek a lázálmoknak törvényszerűségei, jelen esetben a hakucináció fennállásának tényét nem kellene vitatni... bizonyított
2010. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is testen kívüli élmény.
2010. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BlackSword ***** válasza:
15%
Akkor higgyétek, hogy testen kívüli élmény volt... Végtére is meg van a jgotok a hülyeséghez is... Attól a tényeken nem tudtok változtatni... Majd ekjön értetek a patás kisördög és erőspistás üvegcserepes vazelinnek tesz a magávé titeket... Vagy ilyen nincs is??? Ne máááá....
2010. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
utolsó...mint látod,ez az ezotéria "rovat",ha nem tudsz érdemben hozzászólni,keress másik oldalt!
2010. jún. 22. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!