Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt valakinek innen speciális...

Volt valakinek innen speciális meditációs élménye vagy nem e vilagi valós, pozitív élménye?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
meditácios élményem van és tényleg használ 10 perc tévé telefon és minden zaj nélkül sokkal nyugodtabbak a gondolataim de nem e világi élmény az nincs szegény gyerek vagyok én nem telik nekem a boltban ilyesmire :D
2018. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én például érzem a szellemek jelenlétét. Nem látom, csak érzem hogy itt vannak, néha a pontos helyét is meg tudom határozni. De azt is érzem, hogy pozitiv kisugárzásu entitások (vagy nem). Tudom, hogy nem tudnak bántani, épp ezért nem félek, inkább megprobálok gondolatba-spirituális szinten-kapcsolatot teremteni velük, kommunikálni. Az élőktől jobban kell félni, mint a lelkektől, az biztos.
2018. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan talán egyszer az életemben, nemrég. Nem tudom, hogy evilági-e vagy nem, de olyan volt, mintha semmi bajom, gondom nem lenne és csak pozitív érzéseim voltak, az összes fájdalom, ami ért az életben, eltűnt. Megmagyarázhatatlan érzés volt, talán nincs benne semmi misztikus dolog, de csodálatos volt. Mintha minden vágyam egyszerre teljesült volna. Aztán felébredtem.
2018. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyetlen egyszer volt.

Nagyon nagy sz.arban voltam, hívő se voltam, de kétségbeesésemben imádkozni kezdtem.

Akkor tisztán azt éreztem, hogy egy kedves, meleg kéz megsimogatta a vállamat, meg a hátamat.

Ennyi volt, így volt.

Különben azóta hiszek Istenben.

2018. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néhány hete úgy éreztem egyszer, mintha éppen ki akartak volna húzni az evilági élet "szimulációból".

Aztán mégsem.


Egy pillanatig úgy éreztem, mintha mindjárt felébrednék, s kiderül, az életem egy programozott, kivetített valami lehetett, talán egy teszt, hogy mire megyek vele.

Azóta csak erősödött bennem a gyanú, hogy minden univerzum egy egy egyén univerzuma, úgy képzeld el a Multiverzumot, hogy mindenki életén végig kell mennem. Mintha egy számítógépes játék figurája volnék, ahol minden menet más és néha én magam sem és a játék sem ugyanaz.


Az is lehet, hogy ébredés (amit itt halálnak hívunk) után a "többiek", nem emberek, hanem akik azon túl vagyunk, megkérdezzik

2018. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...hogy na milyen volt? Vagy kérdőre vonnak, kielemzik az életemet, a döntéseimet.


Aztán talán újraindulhatok. Természetesen nem emlékezve semmire. Egy párhuzamos életemet élve vagy éppen másét.

2018. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!